Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie

Príspevok v téme: Potenie
Mata_Metal

dobry den mam 14 rokov a uz asi polrok sa velmi potim.vyskusala som uz vsetky znacky antiperspirantov,skusila som aj driclor ale ani ten mi nepomohol.som z toho nestastna a pred par tyzdnami som bola u doktorky so zdravotnymi tazkostami, doktorke som povedala aj to ze sa velmi potim,ale nejak na to nebrala ohlad.

asny

ja som mala podobny problem, trval asi rok, nic nepomahalo, nakoniec som navstivila jedneho prirodneho lekara a dal mi homeopaticke lieky Hepeel, vraj to bol hormonalny problem, co mohla byt pravda, lebo som viac krvacala. Zabrali a uz sa nepotim. len som si objednala dalsiu krabicku, vraj liecba ma tvrat 3 mesiace. 2x denne tabletku pred jedlom. teraz sa citim super

ebi777777

aerius nie je kortikoid, ale je to niečo veľmi podobné patrí to medzi antihistaminík.

ale ten tep treba dopátrať, prečo je taký vysoký

Mata_Metal

ano tep 120,neklamem :D co sa telocviku tyka ma ospravedlnenku,a to v ramci fyzickych moznosti,ci co to.teraz sa tep zlepsil,mam okolo 80/90,nizsi nemam a musim merat kazdy den.tabletky beriem aerius,beriem ich odmalicka a vysadila som ich na 2 alebo 3 roky,pred tyzdnom som ich zase zacala brat

ebi777777

hmmmm, a na ako dlho si vysadila tie lieky? pár mesiacov po vysadení ešte by mohli spôsobovať tvoje ťažkosti, ako sa volajú tie lieky?

ak skutočne patria medzi kortikoidy, tak to sa z tela dostáva veľmi pomaly, to sú lieky na báze hormónov, kým sa ti po vysadení liekov telo spamätá trvá veľa času

olivienka

že tep 120... ja som mávala 100 a doktorka, konkrétne na kardiológii, sa chytala za hlavu, hneď mi nasadila betablokátory a zakázala mi cvičiť, kým sa to neupraví... a tiež som sa veľmi potila, lenže ja som to mala zo zvýšenej činnosti šž (ten vysoký tep tiež)
každopádne ak máš šž ok, môžu to byť iné hormonálne výkyvy, takže sa ti to môže, ale aj nemusí časom upraviť... nemusí to hneď nič strašné znamenať, ja sa napr. stále potím o niečo viac než bežní ľudia, aj keď podstatne menej, než keď šž "řádila", ale už neriešim, proste to máme v rodine. ale ten tep teda rozhodne normálny nie je

Mata_Metal

ano beriem lieky ale tie za to nemozu kedze som ich par mesiacov nebrala lebo v tom obdobi na mna alergeny nejak neposobili .. :D

ebi777777

na tie alergie berieš aj lieky? Väčsina liekov na alergie patria medzi kortikoidy alebo kortikosteroidy, tie zapríčiňujú zvýšené potenie, a je to strašné "svinstvo" s prepáčením, keď to tak už musím povedať

Mata_Metal

no stym tepom som bola u doktorky,sama bola trosku zhrozena ale ziadne lieky mi zatial nedala pridem knej este o mesiac ,mam len inhalator kedze mam astmaticke priznaky a vela alergenov

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.