Veľky trapas - zle adresovaný mail

Príspevok v téme: Veľky trapas - zle adresovaný mail
aminka

Ani neviem ako som mohla vymenit emailove adresy, pri pisani mailu. boze ja neviem co mam teraz robit..takze aby som upresnila situaciu..povodne bol mail adresovany cloveku XY a poslany niekomu inemu. kedze obe osoby maju meno ktore sa azcina rovnakym pismemom zrejme som sa sekla..automaticky som do kolonky komu odosla tmail, zadala pismenko "x", aby mi vybehol mail a neviem, ako som si nemohla vsimnut ze mi naskocila mi osba s menom x, ktorej mail byt nemal...alebo ako to preskocilo..nechapem..
v tom maili som pisala osobne, sukromne veci, veci o mne, o mojich problemoch atd..proste trapas.strasne sa za seba hanbim a neviem ako budem pred tou osobou fungovat..ta osoba je profesorka na nasej skole.

lost

no hej napis jej ze predosli email je omyl :)

a nabuduce, VZDY najskor napisat adresata !!! a az potom text..

a samozrejme pred odoslanim overit :)

inac, mozno ak das do podpisu "pokial je tento email citany inym nez adrsatom, tak ho musi ihned vymazat :D "

ale neviem co to pomoze, asi nic, ale niektore maily take maju, ze

. If you received this in error, please contact the sender immediately and delete the material from any computer.

:D

ale to je asi fakt zbytocne v osobnej komunikacii :))

tony mortem

fuha tak to sa ti podarilo, sklopit zrak alebo ist za nou ze si jej to omylom poslala a nech to necita a nabuduce davat bacha co kde posielas =)