Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

City

Príspevok v téme: City
luki2580

Ahojte, je to blba tema s blbou otazkou, no chcem vediet, ci som este nenatrafil na tu spravnu alebo je chyba v niecom inom. Spoznal som jedno dievca, ktore je uplne super avsak problem je v tom, ze ja som mal pred 2 tyzdnami 19 a ona ma 16. Kedze som v poslednom rocniku na strednej skole, a od oktobra budem chodit na vysoku dost daleko, a neviem ako casto budem chodit domov, takze podla mna by to nebolo to spravne riesenie, aj ked mi to bude casom zrejme luto, ale tak co uz. Riesil som tento problem aj s kamaratom, ktory mi povedal, ze ked k nej nieco citim, tak s nou mam zacat, ked nie tak ju nechat tak. Lenze problem je v tom, ze ja k nej necitim nic, proste paci sa mi ci uz vyzorovo tak aj vnutorne, nie je hlupa a namyslena. To iste som nepocitoval ani k ziadnym inym o ktore som sa snazil alebo sa mi pacili. Proste ak splna poziadavky, a to aby bola pekna, a bola inteligentna chcem ju. Som zvlastny?

riadok

FlashBack, tak vidis, ze ti starsi maju casom uz ine zaujmi

urcite som to tak zas nemyslel, ze musi byt hlupa, ked ma este 16,, a uz vôbec som tym nemyslel, ze sa musi vyburit s polovicou mesta:D,, vôbec,, take dievca by som ja osobne v zivote nechcel, ktore by taka bola

aby vedela akeho cloveka chce ani vôbec nemusi mat ziadny vztah, vztahy su vsade okolo nas, a je vidiet, kto stastny je, a kto nie,, a fakt toto som nemyslel, ze ked je uz vztah, tak tam musia byt aj imtimnosti, to vôbec nie,,, tym komu zalezi na imntimnostiach, tak nezalezi na vztahu, a vsak tym ktorym zalezi na vztahu, zalezi uplne na vsetkom, zalezi mu na tom druhom, aby sa citil milovanym(a tiez tym zas nemyslim, ze sa im mate hodit do postele)

simmiia

Luki

Ja mam 17 a moj chlapec ma 16(o mesiac) on tiez nieje taky zeby bol dieta, prave naopak je vysvelí a mne to tak vyhovuje.

A vravim ti ak k nej necitis to ze chces s nou byt na 100% a ze si niesi isty ci je to ta prava. Myslim ze ak by to bola taka laska tak uz teraz by si sa jej nechcel vzdat...

FlashBack

Riadok - áno , boli tam určité problémy , preotže som chodila s chalanmi ,ktorí už pracovali . Čiže jeden chcel pomaly zakladať rodinu , ďalší chcel spoločne bývať a tretí odišiel pracovať do zahraničia ...
Dobre , toto beriem . Ale nepáčilo sa mi ,ako tu každý o nej písal akoby bola len hlúpe nevyspelé decko , že o chvíľu sa zmení , potom isto bude chcieť skúšať iných atď ... ako keby každé dievča malo potrebu , aby ju pretiahlo pol mesta , kým sa vybúri , to ma ,,vytočilo ,, .
Kedže chce študovať v inom meste , tak to može byť problém , lebo vzťah na diaľku nie je bohvie čo . Ale ja by som v jeho prípade neriešila hneď dopredu . Keď im je spolu fajn , dobre , nech sa stretávajú a potom uvidia či chcú niečo viac , alebo to radšej nechajú plávať ...

riadok

FlashBack,, no prave to, ze chodila si, ze si tie vztahi ukoncila, ze stale tam neaky ten dôvod bol,,ale ono to je normalne, nemyslim to v zlom,,, v skolskych casoch je dobre mat niekoho v co najblissej vekovej kategorii,,skôr kvoli tomu, aby ste aj boli spolu, ze by ste chodili spolu do tej istej skoli, alebo aspon byvali na internate v tom istom meste a tak,,, a to ze si vyspelejsia voci svojim spoluziakom je tiez normalne, prevazne vsetky baby su podstatne vyspelejsie ako my:D, teda mam namysli v rovnakej vekovej kategorii, no postupne sa to vyrovnava,,,

FlashBack

Nechcela som sem písať , ale nedá mi neozvať sa ... Načo stále píšete ako sa ona zmení ? Ja mám tiež 16 a chodila som už so staršími a vobec v tom nebol problém , pretože som vyspelá a nemám nič spoločné so svojimi rovesníkmi ,
Ona , ak je tiež vyspelá , tiež už može vedieť čo chce , tak nechápem , prečo všetci píšete ako keby napísal ,že chce 10 ročnú čo sa hrá s bábikami . ...

riadok

nirv ma asi pravdu,, a vsak ak by vam to aj malo klapat, aj tak je prilis mlada, nato aby sa casom este nezmenila, a potom by to medzi vami asi skoncilo,, taktiez odlucenie tou vyskou,, ty pomali vysku ukoncis, ale ona ju prave len mozno zacne, a tak tazko...

nirv

Nemôžeš k nej nič cítiť, pokiaľ ju hlbšie nepoznas. Chce to čas, spoznávanie, spoločne zážitky. Ak sa ti páči, pozvi ju niekam, a pozyvaj ju kým sa ti bude páčiť. Ked ju spoznas, zistis, ci k nej niečo cítiš.

luki2580

Vysoku skolu si urcite nezmenim. Idem tam kam chcem ist. Nechcem ju len do postele. Nie som ten typ cloveka, co sa chcel len s niekym vyspat. Ide mi hlavne o lasku. S tymi citmi, to nie je len pri nej, ale pri ktorejkolvek inej, ktora sa mi pozdava. A to sa mi nezda, ked stale pocujem od niekoho, ze k nej citi viac a ze ju chce. A ja proste k nikomu nic. Ako som spomenul kriteria, vtedy ju chcem a mam ju rad. Je to cudne. :(

riadok

podla mna by si urcite nemal rusit vysoku skolu kvôli tomu, ze sa ti paci dievca,, a pritom ju asi ani nepoznas,, len to, ze je inteligentna a pekna,, asi vsak vôbec nemas paru, ci by sa ti hodila, kazdy je iny, a ona je tiez urcite rozdielna od teba,, a pacis sa ty jej?,, a ked ma len 16,, na vekovy rozdiel by som nepozeral, vsak na tu 16 hej,, urcite ona sama nevie, akeho v zivote chce, aj keby ste spolu zacali chodit, tazko by to fakt vydrzalo navzdy,, a ty by si lutoval zrusenie vysokej skoli, dokonca by si jej to mohol dat za vinu, a znenavidel by si ju,, to radsej neriskuj,,, janse chapem ze ti bude blbo, ked ju budes vidiet s inym,, taky je zivot:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

City - Fórum - ZDRAVIE.sk