Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Milujem ho ale on ani nevie, že existujem

Príspevok v téme: Milujem ho ale on ani nevie, že existujem
zamilovana

Takže stalo sa to len nedávno...toho chlapca poznám už pár mesiacov... najprv som si naňho nadávala...stále prieky a potom som si uvedomila, že som doňho zamilovaná...ale strašne... ale on je o pár ročníkov vyššie...je to na škole...stále na neho myslím... najprv sa to nechtiac dozvedel , a potom povedal , Že ma nechce... ja som si myslela, že má inú...ale nemá...ale teraz sa stalo niečo divné: my sme išli hore po schodoch a on išiel z triedy...ja som išla z pár kamoškami hore a snažila som sa na toho idiota nepozerať...nedalo mi a stretli sme sa s očami ale rýchlo sme sa od seba aj otočili..v triede mi však kamošky povedali, že zo mňa nespustil oči a potkol sa na schodoch...potom mi zase povedali , (jeho kamaráti) , keď som ich stretla , že stále o mne hovorí... ja už nechápem, či ma chce alebo nie a štve ma, že nepovie prečo ma nechce alebo čo si myslí alebo ja neviem...ale viem, že ja ho milujem..chcem to už nejako riešiť, lebo nemôžem ani spávat...ani nič...milujem ho ale zjavne on mňa nie... podľa jeho správania ja už neviem čo mám robiť...mám ešte nádej alebo sa mám naňho vykašľať tak, ako kašle on na mňa?? keby sa to dalo...:(

milli11

Uz to "pripiekol" som pochopila, uz mi to nemusis vysvetlovat. A ja, ze je to nejaky novy slang dnesnej mladeze. Ale doslo mi.

milli11

Nemaj strach, jedno viem naisto. Vie, ze existujes! :DDD

Tie slangy tusim nie su pre mna. Co znamena "pripiekol"?

Mozno je to aj pre neho tazke. Mozno si mysli, aky bol somar, ze ta odmietol a teraz by ta mozno aj chcel a nevie, ako na to. Aj s tym som sa uz stretla. Ale je to len moznost, nemusi to byt pravda.

okoloiduciXY

jasné že sa pozeral na dievča ktoré oňho má záujem. keďže o tebe vie, tak je rada na ňom aby prejavil záujem, nemala by si sa mu snažiť vnucovať.
ps: človek ktorého by niekto pripiekol by sa určite neusmieval.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Milujem ho ale on ani nevie, že existujem - Fórum - ZDRAVIE.sk