Prechladnutie alebo problém s ladvinami?

Príspevok v téme: Prechladnutie alebo problém s ladvinami?
mima77777777

Môj problém trvá už dlhšie tak by som chcela sa poradiť či mi viete pomôcť ... vždy pred menštruáciou sa mi chce chodiť častejšie na cikať takže som to nebrala ako nejaký problém ale teraz mám už po a zase ma to chytilo napijem sa minerálky napríklad večer 4glgi a idem na wc aj 3x ...stáva sa mi to proste chodím viac na wc ako niektorí iní ľudia to si aj druhí začali všímať ...teraz ma bolí na lavej strane chrbta skoro na zadkom bola som u lekára dal mi dorsiflex proti bolesti a brali mi aj moč ten je v poriadku bolo to tak pred dvoma mesiacmi ale teraz sa mi to znova vrátilo :( ďakujem za každú odpoveď

orchidejka

mozno skus caj oblicky a mocove cesty, aspon ti to precisti...fakt neviem co by ti mohlo byt. Mozno sa niekto iny chyti

mima7777777

práveže ma nepichá ani nereže to je to a trochu mi aj moč zapácha ale teraz posledné dva dni ....ja takto chodím už od septembra nejako takže neviem doktorovi mi je už blbé chodiť ako lebo niekedy mám pocit že som tam každú chvíľu keďže mám aj slabú imunitu

orchidejka

nepicha a nereze ta pri moceni? ci nahodou nejde o zapal mocovych ciest. ked pises v nazve temy o prechladnuti, mohlo sa stat zeby si niekde prechladla? si si toho vedoma? lebo aj to by mohlo byt pricinou ak nemas ziadne komplikacie a len castejsie chodis cikat.
niekde som citala ze clovek je prisposobeny na to aby udrzat az 8 hodin v sebe moc, co je podla mna dost..takze tak