Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nutkanie na prejedanie sa

Príspevok v téme: Nutkanie na prejedanie sa
katka.fr

Ahojte,

neustale mam nutkanie prejedat sa. Mnozstvo jedla ktore denne zjem je obrovkse...chuti mi vsetko. Byvam sama, nikto nevidi, ze zjem za 3 osoby.
X krat som skusala jest ako normalny clovek, jest zdravo, jest menej....dietovat nedokazem, este v ten vecer sa prezeriem :-(
nezvraciam.
nenavidim svoje telo.
Sama to odstranit nedokazem. Da sa nieco take vôbec liecit? kde?

tbl555

cry-ja o tom viem dosť, zažila som presne tieto záchvaty, ale nie na vlastnej koži. niekomu možno pomôže ten psychiater alebo psychológ, ale to je vedľajšie. vždy je to o tom istom, prekonať sa

tbl555

nepotrebuješ žiadneho odborníka, iba samu seba. drž sa, prekonaj sa, vydrž ten pocit, keď dostaneš ten "záchvat". ak takto vydržíš deň, budeš mať radosť sama zo seba, že si to dokázala. a môžeš vydržať aj viac dní, je to iba a iba na tebe. nehovor si, že: prejem sa už len teraz a toto je naposledy. Nie! Naposledy bolo minule. Buď silná a ovládaj sa, odolaj !

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nutkanie na prejedanie sa - Fórum - ZDRAVIE.sk