Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky je vas kazdodenny spanok?

zuzi74

6-7 hodin, ale cez vikend 10 hodin pre mna neni problem...zboznujem spanok a ten tvoj ti namojveru ani trochu nezavidim.
A zaroven trochu pochybujem, ze sa o par tyzdnov (ako tu niekto pisal) lepsie a vkuse vyspis. Tak male batola papa aj v noci a pomrnkava, takze na paradny tvrdy spanok si este pockas dobrych par mesiacov.

simmiia

No mna posledne dva noci trapi aj cez den strasne ma tuto noc bolela noha lamava bolest, nespala som do 4 rana som sa len prehadzovala hladala polohu pri ktorej ma noha nebolela. Okolo pol 5 som zaspala zobudila sa nato ze ma noha neboli ale ruha...nechapem to a teraz je poobedie a mna zase tie nehy bolia netusim z coho :( som zufala

olivienka

to je veľmi individuálne, ale ak to budeš brať ako nevyhnutnosť a nebudeš sa nad tým zamýšľaš, tak to zvládneš a zvykneš si. ja to vidím na sebe, že keď mám skúškové a vyhecujem sa, tak v pohode aj týždeň spím každú noc max. 2-3 hoďky a vôbec necítim únavu, ale keď mám prázdniny a vyslovene nemusím vstať, mám aj po 8 hodinách spánku ráno pocit, keď mi zvoní budík, že je ešte len polnoc :D
podľa mňa 5 hodín je také minimum, ktoré sa ešte dá, samozrejme nie donekonečna, ale také 2-3 mesiace určite bez akýchkoľvek dôsledkov. mimochodom, napoleon údajne spával celý život max 5 hodín :D

spaceboy

ahoj, iste obdobie to budes musiet pretrpiet, niektori spavaju 5 hodin a este chodievaju do prace. pride obdobie, ked sa vyspis dostatocne

jennifer30

Cez pracovný týždeň spím cca 7 hodín, ale cítim, že je to pre mňa veľmi málo. Som strašne unavená, zíva sa mi, pália ma oči. Aby som sa vyspala, potrebujem asi 10 hodín, ale ja som zrejme extrém :) Raz sa mi podarilo spať 14 hodín vkuse :D Asi to súvisí s tým, že mám anémiu, tak som unavená.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aky je vas kazdodenny spanok? - Fórum - ZDRAVIE.sk