Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

7 dňová diéta

kardioklub

v mesiaci jún/2013 organizujeme mimoriadny špeciálny program na 90-dňovú diétu za účasti autoriek kníh pani Breda Hrobat a pani Maojca Poljanšek a prekladateľkou pani Marianna Lesic.
Program umožní účastníkom osobné stretnutie s autorkami a bezprostrednú osobnú besedu s nimi, s možnosťou výmeny skúseností a poznatkov.
Program obsahuje 1x týždenný pobyt (rozbehový) a následne 3 víkendové pobyty (všetky v kúpeľoch Sliač). Počas pobytov sú vykonávané medicínske vyšetrenia zdravotného stavu účastníkov tak, aby bol zabezpečený dobrý zdravotný stav počas celého programu. Každý účastník dostane bezplatne publikácie "90-dňová rozlišovacia diéta" a druhú "Ďalších 90 dní"
Neoddeliteľnou súčasťou programu a pobytov sú cielene nasmerované liečebné procedúry zamerané na spustenie metabolizmu.
Viac nájdete na www.kardioklub.sk , kde nájdete podrobnejšie informácie o tomto programe. Na tejto webstránke sa môžete prihlásiť na tento program.

yahoo

Ahojte babenky, zajtra mi uplynu dva tyzdne co drzim tuto dietu.Mam dole 4kg ale hlavne centimetre.Vsimla som si to na nohaviciach a hlavne na opasku, posunul sa mi o jednu dierku :))

Takze teraz mam tyzden pauzu a potom znova.Tak drzim palce :))

Mirkag7

Magy : 4dni 3kg nie naopak!!! Myslim si ze mas vela reci. Ked clovek chce tu vahu si udrzi aj pocase. Vzdy som mala 55 kg planujem sa na tuto vahu dosta. Rodila som pred 10 mesiacmi. Do 9 mesiaca som nemohla drzat dietu lebo som malicku kojila. Mam zdrave a krasne dievcatko ktoremu som svojim mliekom velmi pomohla. Konecne nadisiel cas dostat sa na svoju vahu. Mala som 66kg teraz mam 63kg. Posilku som navstevovala pred porodom minimalne 3krat do tyzdna. A to niekolko rokov. Mala som vysportovanu a sexy postavu na svoju vysku nie ako teraz pneumatiku okolo brucha ze sa hanbim vyzliect do plaviek. V posilke si dokazem pekne vypracovat telo no musim sa niekde odrazit. Takze dieta je ten odrazovi mostik pre mna. Posilka a pravidelna strava mi k tomu pomoze aby som si svoju vahu udrzala.

Magy

Dieta1234 - mozne je schudnut 4 kila aj za dva dni. teoreticky.
to podstatne, co vela chudnucich zien nevidi (alebo nechce vidiet) NIE JE pocet kil zhodenych za urcity casovy usek, ale TRVANLIVOST VYSLEDNEHO EFEKTU diety. a cim chudnes pomalsie, tym je to lepsie!
v principe u 99% ludi plati, ze cim rychlejsie schudnutie, tym rychlejsie sa kila naberu spat.
to je zakon vesmiru, ktory jednoducho neobabru.
lenze vacsina si mysli, ze prave ony su to jedno percento, ktore je uplne vynimocne a nepriberu :DDD
v zasade je to totiz o tom, ze vykonavaju cinnost (resp. komplex cinnosti), ktore sa NEDAJU dlhodobo vydrzat alebo robit. od prilis nizkeho prijmu kalorii, mineralov a dalsich latok potrebnych pre telo, cez (extremnu) fyzicku namahu, ktoru robia so zatatymi zubami len s vidinou cielovej hmotnosti a ked ju dosiahnu, tak krizovy rezim konci, pohybova aktivita klesa, prijimane kalorie stupaju a teda aj kilecka...
najme kvoli strave to nevydrzia, lebo strava redukcnych diet je zvacsa vsetko mozne, len nie chutny a dlhodobo udrzatelny jedalnicek.
typicky priklad je Mirkag7 - sleduj: 4kila za tri dni!!! uz teraz je uplne jasne, ako to bude za par mesiacov. ale to musi zistit sama, ze to nema vyznam, lamat take rekordy. ja som v tomto momente z jej pohladu len clovek, co jej nepraje, tak ma pocuvat ani rozumiet nebude.

Mirkag7

Dobry den, tak presli 4dni co som drzala tu dietu a schudla som 3kg. Samozrejme vecer som cvicila ale len doma ked mala zaspala. Teraz je vikend zatial som mala len hrianku o chvilku idem obedovat. Myslim ze to funguje. Uvidime ked sa dostanem na svoju vysnivanu vahu ci sa to vrati alebo nie.. Planujem dodrziavat jeden den v tyzdni tuto stravu.

Dieta1234

Magy je mozne za 2 tyzdne schudnut 4 a viac kil?? Mam uz doma stacionarny bicykel a planujem na nom 3x do dna 20-30 min....len neviem ako sa mam stravovat :/

Magy

Galatea - pravdu mas, moja vina, sypem si popol na hlavu, mal som na mysli AEROBNE, teda na dlhodobu telesnu aktivitu zameranu nie na zvacsovanie svalovej hmoty, ale spalovanie energie a zrychlenie metabolizmu.

Galatea

Magy už dlhšie si všímam že k viacerým príspevkom o chudnutí si odporučil anaeróbne cvičenie... a zároveň si ako príklad uviedol korčulovanie, plávanie, tanec...trochu si to protirečí, nie?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

7 dňová diéta - Fórum - ZDRAVIE.sk