Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Babo raď - celulitída

suzandina

ja som si kupila take sortky elasticke ktore masiruju pokozku a pomocou ionov rozburavaju celulitidu...staci hodinku denne... su sice dost drahe - 50e...ale pod nohavicami aj pekne spevnuju a zostihluju.... uvidim aky bude efekt, teraz ich nosim iba cca. mesiac

mimka2

ahojik aj ja mam celu litidu .. no neviem neviem co zabera ale jedina fakt strava , strava a pohyb ..nic ineho ma nenapada. zdravo papat

AdamKrt

Volakedy celulitida nebyvala taka casta. Potom prisiel rafinovany cukor a bumho...

Cukor zvrasnuje steny ciev a dochadza k usadzovaniu tuku, k zapchavaniu ciev.

Polozte si otazku, kolko sladkeho denne jete ? Vhodne by bolo vyhodit rafinovany cukor a vyhybat sa sladkemu a vyrobkom, ktore ho obsahuju.

Flash

Tá káva je vraj dobrá lenže ja ju nepijem a u nás doma väčšinou nesca tak neviem kde by som ho zohnala :P
ale teda tú sprchu som neskúšala ani to s tou škoricou a jogurtom .. fakt to funguje? :)

twatka

u mna PIT PIT PIT PIT a PIT + striedava sprcha....sem tam si este spravim zabal z jogurtu/smotany a skorice, nacapkat na nohy zabalit do folie a sup pod perinu aspon na pol hodinku :)

TinaM

Suhlasim, ja si miesam kavu s olivovym olejom a vymasirujem si problemove partie. Potom oplachnem v sprche. A ak ti mozem poradit, tuto "proceduru" realizuj rovno vo vani,alebo v sprche, pretoze drobne kavove zrniecka budu vsade :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.