Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vytvorme skupinu ľudí, ktorí sa liečia Roaccutanom

ebi77

áno aj od kozmetičky závisí, ale aj od typu akné,
vitamíny som teraz vysadila, počas liečby roaccutanu sa odporúča vysadiť, musela som prestať piť aj aloe vera gél, bolo mi divne, keď som to pila počas užívania roa.
mne zas dobre robil práve ten aloe vera gél, hoci akné nevyliečil, ale trošku utlmil

nirv

Mne praveze kozmetika dosť pomohla, možno závisí od kozmeticky. Ked spominas že sa ti nehoja tie co mas...vitamin B beries? To pomáha na hojenie. Takže vsetky možné testy, vsetky možnosti a nič, no pekne.

ebi77

jasne robili mi všetky protilátky, ktoré mi mohli odobrať, pred rokom som si dala vybrať mandle kvôli akné, aj keď podľa lekárov to nebolo potrebné, vyšetrenia na štížnu žľazu som mala dobré, bola som aj u endokrinológa, tiež všetko bolo ok, ale s odkazom aj ked je ok, on by mi dal antikoncepciu, ale ja HAK nechcem!!! je to väčšie svinstvo ako roa. Ešte aj endoskopiu som si nechala spraviť, aby mi vzali vzorku zo žalúdka. Chodila som pravidelne na čistenie pleti už niekoľkokrát, ale som s tým zakaždým prestala, lebo mi to nerobilo dobre. Ja už fakt neviem, jednoducho som vyskúšala všetko.

ebi77

najprv som chodila po liečiteloch, to bolo zväčša na byllinej báze, potom som vyskúšala všetko možné, čo som našla tu na nete predovšetkým rng rady, keď to nepomohlo dala som sa zas na riadnu medicínu, čiže na chémiu, absolvovala som niekoľko antibiotikových kúr na akné, doxybene, entizol, fromilid, dalacin, nič nepomohlo, a teraz nakoniec roaccutane

ebi77

nirv, myslíš kozmetiku? biodermu, už niekoľko rokov, lebo tá mi sadla najviac zo všetkých možných, jedine tá mi nedráždila pokožku

ebi77

tak ešte pôvodné vyrážky mám, ktoré som aj mala, nehoja sa proste nič, a mne sa tvár vôbec nesuší, ani sa nešúpe, skôr by som povedala, že je trošku mastná, preto aj nadalej používa sadu bioderma sébium

sonass

no robia sa ti vyrazky alebo mas uz iba ruzove flaky - to by znamenalo ze sa uz hoja a sice to trva dlho ale co uz.
Dufam ze pouzivas jemnu kozmetiku ked beries tie tabletky, lebo to velmi susi plet a potom treba pouzivat nieco vyslovene na suchu a bez obsahu alkoholu aby sa zbytocne nedrazdila (podla mna mastny krem rychlejsie zahoji flaky).
Mne tiez chvilu trvalo kym to zabralo, ale podarilo sa.
Ja nebieriem tak vela pangaminu ako sa pise na obale ze (3 * 4 denne) to je zbytocne ja beriem (4 - 6 na den).

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vytvorme skupinu ľudí, ktorí sa liečia Roaccutanom - Fórum - ZDRAVIE.sk