Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmenil sa

Príspevok v téme: Zmenil sa
polla

Moj priatel sa zrazu sprava inak. Uz mi nevravi tak casto ze ma ma rad neobjima ma tak casto ked mu ja poviem ze ho lubim tak len znudene hmkne, volakedy mi hovoril ze ma miluje potom ze ma lubi a teraz uz ani to. Vzdy musi byt vsetko po jeho aj kedy rano vstaneme aj co budeme jest aj kam pojdeme. Vobec v nicom sa mi nevie prisposobit stale sa musim prisposobovat len ja. A ked sa neprisposobim tak ma kazdy vlastny program. Ked mu napisem SMS alebo na nete tak velakrat ani neodpise alebo ma vzdy nieco dolezitejsie ako som ja. Mam pocit ze ma vobec nerespektuje neviem co s tym.

ka3na

podla mna by si sa mala naucit si aj dupnut a vydobit si u neho svoje, aby si ta vazil a nie len sa mu vecne prisposobovat....ved ta ma ako na striebornom podnose a ty prenho spravis co chce....takze si vydobi svoje aj za cenu oddeleneho programu, trav cas aj s kamoskami napr. a uvidis ako sa zacne opat zaujimat ako mu zacnes chybat resp. vobec sa nezacne a ty uz budes vediet na com si

Marek_123

Uplne suhlasim s Kacenkou a s Odpovedam. Ale treba sa zmierit aj s tym, ze kazdy vztah po case ochladne a nikdy to nebude ako na zaciatku.

picsulus

ci ma este lubi tak povie ze najviac na celom svete. SI POvedala, tka je to v poriadku.

muži nepotrebuju verbálne prejavovat tak lásku ako my ženy chceme, skor telesne v sexe, dotykmi.

vela mužov je takých ak ovšem nechce vycuvat, čo nemyslím.robte spoločné aktivity,poprechádzat sa spolu po meste, atd.

kacenkaaaa

uplny suhlas s odpovedam. nezaskodi precitat si knihu muzi su z marsu, zeny s venuse. tam je presne popisane to, o com hovori diskutujuca kolegyna :). ak ma problem zena, potrebuje sa vyrozpravat bez toho, aby od okolia cakala riesenia. najde ulavu uz len tym, ze zo seba dostane svoje trapenie. chlap sa sprava odlisne, uzavrie sa sam do seba a hlada riesenie svojho problemu v tichu a samote. zena snahou o komunikaciu, ustavicnym kladenim otazok situaciu len zhorsi (MOJA SKUSENOST!). nechaj mu cas, daj mu sancu, aby si mu zacala chybat, nevnucuj sa, venuj sa sebe, kamoskam, povedz im, co ta trapi :). urobte si damsku jazdu do kupelov, na hory. ak ta tvoj partner lubi, nie je v tom ina zena ani nic, co by mu na vasom vztahu vadilo tak, ze by v nom nevedel dakej pokracovat, vrati sa k tebe :) drzim palceky

KatkaXYZ

Aj môj sa začal správať divne .. tak ako ten tvoj celý čas mi aj vtedy vravel že ma miluje ale pri tom mal inú

odpovedam

ak ti tvoj priatel naznacuje odstup, daj mu ho. Bud kusok lahostajna a on sa ti vrati. Obcas kazdy potrebuje priestor pre seba. Hlavne chlapi ak maju nejake trapenie, potrebuju cas sami pre seba, aby svoj problem vyriesili. Zena o tom potrebuje rozpravat, ale muz nie. Naozaj mu teraz nepis, nevolaj. On sam si musi uvedomit, ze mu chybas. Neustalym pripominanim sa mu chybat nebudes.

medzierka

Ahoj Polla.
Možno by nestalo za škodu sa opýtat tvojho priatela či nieje náhodou v jeho živote ešte niekto tretí ?
Muži nezmenia svoje spravanie len tak z ničoho nič k svojej partnerke .
Stále je za tým niečo alebo niekto a viem to z vlastnej skúsenosti.
Niekedy sa musíš opýtat na rovinu aby si vedela ako to je a nemala ten pocit neštastia a hlavne si nenamýšlat niečo čo nemusí byt pravda ale aj može byt.

polla

Sme spolu asi desat jedenast mesiacov. U nich doma je to praveze velmi dobre vidiet ze sa jeho rodicia maju stale radi u nas je to horsie. Ved som mu vravela uz niekolko krat vsetko ale nepomaha bud mi povie ze to vobec neni tak ako si myslim alebo mi povie to co chcem pocut ale o chvilku to urobi zas a ked muvto pripomeniem ma milion vyhovoriek. Neviem sa zbavit toho pocitu ze mu na mne nezalezi tak ako mne na nom. Myslim ze on by pre mna neurobil to co ja pre neho boli ma to

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zmenil sa - Fórum - ZDRAVIE.sk