Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako prídem nato že priatelovi na mne záleží ?

Nikuska373

mimidomi09

ďakujem.. ono aj mne si celkom otovrila oči.. mám podobný vzťah s celkom dpodobnými problémami.. a asi som potrebovala.. vydieť to takto napísané..

mimidomi09

Zlatko prepáč, ale tvoj chlap je asi prvotriedny (neviem ako to povedat slušne)..oje****, teda klamár. Evidentne má potrebu ťa vlastniť alebo len byť s niekym, momentálne si to ty. Nerobí nič pre to aby si bola štastná, nie je schopný ti zavolat že mešká, opakované sklamania, jediné najlepšie je rozíst sa čo najskor, aj ked lahko sa to píše, ja viem. Neviem ako dlho ste spolu, nechce sa mi čítat si celú konverzáciu no tento chlap ta bude dovtedy ničit a podkopavat tvoju doveru a nasledne sa ti prosikat a snažit sa udržat si ta až ta zniči a tebe z toho prepne a už to neskončíš nikdy. Možno dramatizujem ale tento štýl vztahu mám pred očami niekolko rokov, dvaja známi robia presne toto isté a preto viem ako to chodí. Držím palce aby si sa rozhodla správne, možno trepem hlúposti ale stačí si položit jednu otázku a hned budeš vediet či je tento človek v tvojom živote doležity a to je: Chcem žiť s klamarom, s niekym pri kom som už zazila utrpenie a kto ma nuti tomu aby som moj vztah a smutok riešila na nete? Myslím si že odpoved vieme obe..:-*

aadriaanka

Na chodení do mesta nevidím nič zlé. Chodiť s nejakým iných chalanom keď chodíš s ním by asi bolo čudné...No a to, že nepiješ a nefajčíš...ani ja nepijem a nefajčím a čo :D

simmiia

aadriaanka

On nič ja vsetko koli nemu nechodim von so sziadnym chalanom. Nechodim do mesta ako chce nepijem ako chce ...vsetko robim podla neho a on ?

aadriaanka

Si obetavá pretože nefajčíš a nepiješ a stále hľadáš starého priateľa? Koľko si obetovala ty a koľko on? Tvoj posledný príspevok som vôbec nepochopila...

simmiia

Ten problem je v tom ze ja som sa asi az prilis obetovala. Vieš ja nepijem ani velmi nefajcim. A on vzdy bol taky rad ze si nasiel take dievca ze malo je takych. No prave on v tom sa zmenil..Kamasi, partie a neviem sa v sebe vyznat. Stale hladam toho stareho priatela ale kde je ? Cakam na zazrak alebo ja neviem ...On vravi ze ma strasne miluje aj on pre mna obetoval hej ale neviem ..pomoc :((

kafe

nie nie je to OK. Vo vzťahu (a nie len tam) je normálna rovnováha. Ale pozor. To neznamená že rovnováha je v každom okamihu vzťahu. Sú obdobia, kedy dáva viac jeden z partnerov a toho druhého chvíľu podrží. Ak dokáže dávať s radosťou, vtedy ho to ani nevysilí ani mu to nijak neublíži. Ale ak to druhá strana začne zneužívať a je spokojná, že nedáva nič (prípadne len málo), vtedy stačí trochu ubrať a nechať druhého nech sa trochu namáha aj on. Mne by vadilo len prijímať a nedávať nič. Rovnako ako by mi vadilo, keď by ma miloval IBA partner a ja by som jeho nemilovala.

simmiia

Tak to mate všetci pravdu. Viete ale on je stale so mnou akoze snazi sa zmenil sa to viem na 100% pretoze tie chyby co som mu vytkla asi pred polrokom uz ich nerobi. A zalezineviem...sme spolu rok aj mesiac. A vcera plakal sa mi ospravedlnoval ze sa snazi strasne ale ze vie ze to teraz pokaslal ze on o mna nechce prist a nedal mi pokoj este rano mi pisal sms.. :((( no ja neviem co mu mam povedt este nato (dnes sa mame ist rozpravat..) ?

aadriaanka

Kkaffik keď ti vzťah viac berie ako dáva tak to znamená, že viac dávaš ty, ale rozmýšľala si nad tým ako to je, keď ty viac berieš a on dáva viac? To je potom už OK?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.