Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som pripravena?

Príspevok v téme: Som pripravena?
Natalia13

Páči sa mi strašne jeden chalan, ktorý mi ponúkol, že sa spolu môžme vyspať, ale ja nie som skúsená a on je avelmi skúsený a je odomňa o trošku starší, čo mám robiť, aby som to zvládla dobre?
Predom ďakujem :)
Rady ako: "nespi s ním, nie je ten pravý keď sa obávaš" neberiem, pretože obávať sa budem prňy krát pri každom.

desta

natalia, a to Ti nevadí, že možno nie si jediná, ktorej toto ponúka? Ktovie, koľko dievčat túto ponuku už prijalo a koľko ešte prijme - keď je taký skúsený. Radšej hľadaj lásku a nie len sex s niekým, kto sa Ti síce páči (takých chlapcov ešte v Tvojom živote bude, to budeš spať s každým?), ale s Tebou nezostane, lebo mu ide len o chvíľkové pobavenie.

hlas

len tak ti nejaký chalan ponúkne či sa spolu vyspíte? :D tak fajne teda, načo sa spoznávať, treba ísť rovno na vec, bez zbytočných rečí že :D rozprávať a spoznávať sa môžete aj potom :D lol

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som pripravena? - Fórum - ZDRAVIE.sk