Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vulgárne ženy

milli11

To som citala taky vtip.

Hovori muz kamaratovi:

"Stale som chcel zenu, co by bola v kuchyni gazdina, v spolocnosti dama, v spalni slapka. Skoda, ze ta moja je presny opak. V kuchyni dama, v spalni gazdina a v spolocnosti slapka." :DDD

milli11

Inak, dobra tema, toto aj mna zaujima, ci chcu chlapi vulgarne zeny? Je pravda, ze ich asi skor zaujmu, mozno na par noci, ale na dlhodoby vztah to nebude, myslim si.

milli11

lost,

to poznam. Ja som mala nieco podobne s mladsimi sesternicami a bratrancami. Ja som bola najstarsia. Napr. u starych rodicov, ked som chodila na ZS, ja som v ich veku musela byt uz o 21. hod. v posteli, kym im este len o 22. hod. povedali, ze maju ist spat. Alebo ked som doniesla zlu znamku, to bolo dlhe karanie a dohovaranie, ked oni doniesli zlu znamku, iba im bolo povedane, ze nevadi, nech si to opravia.

My najstarsi musime vsetko vybojovat, prebrodit sa cez prekazky, urobit cestu. A ti mladsi po nas uz iba pojdu po tej ceste zbavenej mnohych prekazok. Ved uz od porodu je to tak, prvy porod byva najtazsi.

mango.tree

nemyslim si, ze to je pravda. ja som uplny opak takej tej vulgarnej, priam etericky typ :D (podla chlapov) a teda, pacim sa pubertakom, mladym aj starym (samozrejme ze nie uplne kazdemu) a bezne mi na ulici/v skole/praci/vonku hovoria chlapi aka som krasna (a nie oplzlo, ale uplne tak basnicky :) ) a ja si pridem pekna, ale ked mam zlu naladu, tak vobec. myslim si, ze to je skor vo vyzarovani, moja mama to takto mala detto. podla mna, ked sa niekto na nieco hra a steluje do nejakej role ako by chcel posobit(ci uz tej vulgarnej alebo prehnane skromnej), tak z neho citit, ze to nie je on. a na ludoch je charizmaticke prave to ich JA.
a ja tiez nemam chlapa :D napriek tomu, ze sa im pacim a ze to skusaju. lebo sa mi nedari najst toho MOJHO a zacina mi byt z toho smutno :/

amy55

no neviem..nemyslim si,ze by chlapov pritahovali vulgarne zeny..skor opak..chlapcov, to ano(ked sa pozeram na tie deti v mhd,chce sa mi z nich vracat), ale dospelych chlapov nie.

flegma

ja mam skor pocit, ze vas to taha za tymi "zlymi" chlapikmi a tych slusnych a pokornych ignorujete...
ti slusni urcite neprahnu po vulgarnej zene (ci spravanim, ci vyzorom)...

Sejla

wowoowo problém väčšiny žien a mužov, čo sa tu sťažujú na nemravnú spoločnosť je zrejme fakt, že oni (vy) sami, prosím bez urážky, ste ňou značne vygumovaní a ovplyvnení médiami a pravdepodobne v tom bude aj nedostatok sebavedomia, neuvedomovanie si vlastných hodnôt a zásad. A toto vás drží stále v okruhu tých povrchných ľudí, na ktorých negatíva sa sťažujete a váš hnev vám oslňuje zrak tak, že potom nie ste schopní vidieť a rozoznať tých, ktorí žijú úplne iný, spokojný, slušný, usporiadaný život bez závidenia, ohovárania, súperenia s druhými, márnivosti a snahou upútať pozornosť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vulgárne ženy - Fórum - ZDRAVIE.sk