Vulgárne ženy

wowoowo

xantipa

ty o com točis prosim ta ? Mam 45 rokov neviem kolko ty ale načo ty komentuješ keď uplne je to z cesty ? Co ma s tym pchanie nosa ? Asi si si neuvedomil/a ze tu piseme nazory !!!

xantipa

asi by si nemal/la/čítat vela privátnych emajlov..............

a nepchat nos do sukromia druhých ludí.kolko ludí tolko chutí, niekto má rád velký vypuklý zadok, iný suché ženy chlapčenské, bez ženských znakov..............to je aj s tým tak.

asi by bolo Vhodné kedy tie vulgarizmy použiva, ak ta niekto ponižuje nonstop špiní a zametaju S TEBOU,zneuživaju info o tebe a psychicky šikanuju tak po istom čase už je načase to vrátit čo povieš??????

wowoowo

asi by si nemal/la/čítat vela privátnych emajlov..............

a nepchat nos do sukromia druhých ludí.kolko ludí tolko chutí, niekto má rád velký vypuklý zadok, iný suché ženy chlapčenské, bez ženských znakov..............to je aj s tým tak.

asi by bolo chodné kedy tie vulgarizmy použiva, ak ta niekto ponižuje nonstop špiní a zametaju tak po istom čase už je načase to vrátit čo povieš??????

kafe

wowo.., tiež nesúhlasím. Je stále dosť mladých (aj puberťákov), ktorí vedia využiť čas zmysluplnejšie. Len sa pohybuješ v blbej spoločnosti. Vulgárne ženy budú vždy priťahovať iba plytkých chalanov. Je ti ľúto, že ťa nechal povrchný chlap? Prečo? Ak máš nejakú cenu, tak to dokáže oceniť len rovnako hodnotný chalan. Netráp sa pre niekoho, kto nestál za nič. Radšej si trošku ver a maj jasno v tom, čo chceš a čo nie.

wowoowo

No ja nastastie mam chlapca ktory ma respektuje do nicoho netlaci povedal ak bueme obaja pripraveny :-) A tak sme raz boli (a sme spolu rok ) ale stale aj po roku ma netlaci nikdy ...

FlashBack

Hmmm wowowo ,
možno sme len narazili na tých hlúpych , alebo nevyspelých , síce ja som chodila s chalanmi 22 plus , čiže by sa už aspoň trochu mohli vedieť chovať ...
Ono , vačšinou je to tak , že zo začiatku posobí super , milý , pozorný a potom , keď vie ,že ťa má..akoby stratil záujem , chce loviť ďalej .
Vačšinou mi povedali ,že sa im páči aká som ,že nefajčím atď a že som inteligentná , no potom akoby zmenia názor .
Vieš čo ma štve najviac ? Že nakoniec im ide aj tak o sex . Páči sa im ,že som iná , nedobytná a on chce byť ten ,čo ma dostane a keď zistí , že fakt nie som hlúpa a nevyspím sa s ním , hľadá inde .
Vieš čo mi povedal bývalý ? Nechcela som s ním v dvojmesačnom vzťahu spať , chcela som čas . A on mi potom povedal , že mu beriem najlepšie ROKY ( tie dva mesiace ,hrozné čo ?) ,že on sex potrebuje , že ak ho mať nebude ,tak odíde .... Tak som mu povedala - ahoj ...
Ja to neriešim , síce by som prijala chalana ,ktorý by konečne bol taký ako má , že by si vzťah vedel vážiť , ale netrápim sa , tie nevydarené vzťahy predtým ma aspoň posilnia a naučia určitým veciam :)

beskyd

to je jednoduché, keby boli vulgárne ženy pre väčšinu chlapov neatraktívne (a to mám na mysli vulgárnosť pokiaľ ide tak o slovník, ako aj o výzor a výraz), 95% žien v BA by museli byť panny aspoň do 40tky:) konštrukcia "každého priťahuje niečo iné" je blud, ktorý sa opiera len o to, že to múdro znie v rovine teórie, prax však preukazuje, že preferencie väčšiny ľudí sú veľmi podobné.

orchidejka

mna tak strasne irituju ludia ci nadavaju! to sa nevieme vyjadrovat inac nez vulgarizmami? na zenach je to maximalne odpudzujuce no a chlapi by sa mohli trosku viac krotit. co tym niekto ziska ked bude v kazdej vete pouzivat nadavku, viac ho budu uznavat ci co?

lost

A viete co je sranda?

Vsimol som si to v mojej rodine, brat ma strnast a pol, pomerne casto nadava, rodicia ho pocuju, reakcia ziadna.

Ked som ja mam taky vek, co i len trochu zly ton hlasu, nieto este nadavka a mal som TAKY pruser, ze dovidopo..

Stale si myslite, ze je to paranoja, ze media kurvia nase deti ?

Ako to, ze ludia takto polavia zo svojich hodnot? Potom ludia co sa drzia zasady slusnosti, su divni, neziju, nepoju-nefajcia = nuda a podobne.. A potom len ta zavist..

Hlavne ze dennu davku farmy dostanu, to je ciel zivota, zabavat sa na mizerii inych...