Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Busenie srdca

panika

ako sa citis? si v poho? moze to byt prvy z priznakov panickej poruchy..proste mas pocit, ze ti nic nie je..len srdce bije na poplach...

dedovseved

ahoj kevo, ako pise holubiatko3 ak to nie je psychickeho povodu, tak hladaj dovod inde, moze ist o zmeny v tele ktore ti pri beznych povinnostiach unikli pozornosti
ak si meral domacim tlakomerom tak urcite odporucam tie novsie za pouzitia "fuzzy logic" www.medihum.sk

tu mas viac vysvetlene detaily:
en.wikipedia.org

kazdopadne navstevu doktorky urcite pories

holubiatko3

Ja mavam busenie tiez,ale citim sa pri tom velmi zle,bola som u internistu a uzivala som corvitol,ten ho spomaluje.Moje problemy su ale psychickeho charakteru,takze to sa lieci inde.Vela stastia.

kevo

Praveze spalo sa mi celkom pohode v strese ani nie a neviem aky mavam bezne tep no zajtra idem na moc k doktorke tak sa hned opytam ak to neprestane

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Busenie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk