Zamilovana Pána Božskeho...

Príspevok v téme: Zamilovana Pána Božskeho...
emisk

Zdravím. Moj problem je dost casty. Platonicke lasky su v pubertalnom veku normalne. Som zamilovana do...koli zverejneniu na internete toho muza nazvyme \"Pán Božský\". Dalo by sa povedat,ze je to ucitel na jednom kruzku. Predpokladam,ze po uverejneni tohto clanku bude mozno vacsina z Vas pisat veci ako: Ty nemozes vediet nic o laske,...je to iba poblaznenost,...to ta prejde..a mnoho inych argumentov.Tiez to vravim dievcatam,ktore tu pisu,ze sa zamilovali do ucitela,ktory sa na nich \"az\" usmial. Suhlasim toto nie je laska. Neviem ako to pomenovat...Chtíč,poblaznenost,puberta...vyberte si.. No moj pripad je trochu odlisny od tych lasiek z jedneho,nahodneho,obycajneho usmevu. Vraví sa,ze zamilovanost opadne +- po 3 rokoch. Ja som do \"Božskeho\" zamilovana uz +- 9 rokov. A dodnes to neprestalo,ba je to silnejsie. Neberiem ho ako ucitela. Hranice ziacka a ucitel sme uz davno prekrocili. Beriem ho ako priatela a dovernika. On vie vela veci o mne a ja o nom. Mozem sa s nim porozpravat o hocicom..od temy pocasie az po sex..Ma asi ten najkrajsi usmev,aky som kedy videla.Vie o tom,ze som do neho zamilovana.A myslim,ze po tej dlhej dobe stravenej spolu sa aj on zamiloval do mna. Clovek taketo veci proste vie vycitit. To akym sposobom sa na vas pozera...neustale komplimenty na vas ucet..to ako sa vzdy ked ma uvidi cely doslova rozziari... Teraz sa mozno pytate aky je potom problem,ked ja som zamilovanado nho a on do mna..?..Problemov je viacej,no najzavaznejsie su : -1. jeho ZENA:...ach,ta ked ma len vidi,uz sa jej parí z hlavy..chapem ju..chrani si muza,lebo lepsieho by uz nenasla..ak nas nahodou prichiti spolu,rozpravat sa hned utrusi nejaku stiplavu poznamku..samozrejme na moj ucet..chce ma zahanbit..no vacsinou sa len strapni..a ON ma obhaji..-2. VEK:je o 32 rokov starsi...velmi vela..ja viem,to mi opakovat nemusite... -3. BUDUCNOST: Co by bolo dalej ak by som si s nim nieco zacala? Isteze,ze vztah medzi nami by bol nemozny,uz len koli tomu ,ze ma zenu. Bola by to len aferka. A co potom? Bojim sa,ze ak by sa medzi nami nieco stalo,uz by to nebolo ako predtym...Skoncila by nasa dovera,stranil by sa stretnutia so mnou,zacal by sa mi vyhybat..kto vie co este.A ako by som sa potom pozrela do oci jeho zene? Zrejme by ma to potom nenormalne zozieralo. Alebo by to bolo uplne naopak...nas vztah by sa este viac prehlbil. Prosim poradte mi..Co mam robit ?

evolucia

podľa mna si len stretla človeka s minulého života v ktorom ste si boli pravdepodobne veľmi blízky možno ste aj mali vzťah alebo dalšia možnosť ešte sa to len podarí v dalšom živote :D teda ja na take veci verím...spriaznene duše, no je veľmi jasné že v tomto živote vám to nedáva zmysel on ma už ine a teba čaka zase niečo iné, dovolím si povedať že asi omnoho lepšie, to je zaujimave ako sa mi ludia strachujeme opustiť niečo čo si myslíme že je láska ale ono to nemá vyznam lebo nás čaka ta naozajstna ktorá nas naplní tam dalej, keby si vedela že možno už čoskoro príde ten pravy skutočný s ktorým budeš naozaj šťastná tak by si toto asi neriešila :))) treba si brať z kažej životnej situacie to pozitívne, proste si ho spoznala možno ste spolu zažili zaujimave chvíle a možno to bolo práve to čo ťa malo posunúť vpred aby si zisíkala to najlepšie vo svojom živote ;) tak držím palce, podla mna sa ho ani nejako nemusíš vzdať ber to normálne len nečakaj nič viac bud si vedoma toho že tvoja cesta pokračuje ty natrafíš na inu krajšiu lásku :)

innerworld

emisk: Podla mna musis urobit razny krok smerom k ukonceniu tejto platonickej aferky akokolvek je to krute. Skodis tym jeho zene,ale aj sebe. Po takej dlhej dobe je to urcite tazke, no stat na mieste nie je rozumne riesenie.

emisk

Viem na co narazas..zrejme na "otcovsky syndrom" a pravdu povediac aj ja som nad tym trochu premyslala :D S mojim otcom mam uzasny vztah..a ano som takou jeho princeznickou...dalo by sa povedat..mozno to bude tym

vinea

emisk....máš ocina? Ak áno, aký máte vzťah? Aké máš naňho spomienky? Venoval sa Ti..hrával sa s Tebou...bola si jeho "princeznou"? Zaujíma ma, či máš a vyrastáš s ocinom a aký máte spolu vzájomný vzťah...ďakujem ;-)

emisk

Znovu a znovu si citam vsetky vase komentare..niektore su pravdive..znovu s vinimkou toho stareho kocura :D ale to je teraz jedno..velmi sa mi paci nazor "snaha"..nie len preto,ze je to asi najviac pozitivne a nenaklada mi ako ostatni ale pretoze to najviac sedi...a je to aj velmi pravdive..teraz sa s nim prestat stykat nedokazem..viem som slaboch a radsej budem zit vo svete platonickej lasky ako ho uplne stratit,no po tych rokoch a rokoch mi velmi prirastol k srdcu a to nie len preto,ze som do neho zamilovana ale,ako clovek,ako moj priatel,ze sa mozem mu zdoverit s hocicim a on mi na to povie objektivny nazor(tak ako aj na tuto temu vztah so starsim muzom-,ze by to neprospelo ani mne ani tomu muzovi. Dakujem za vase nazory,tym nechcem povedat ze mate prestat :D aj ked asi viem ako budu vizerat..:D Ked si poviem,ze to ostane na urovni plat.lasky,tak to tak aj ostane. Velmi ma pritahuje ale viem,preco si proste musim povedat NIE...a tak trochu sa utesujem faktom,ze ked som to teraz prezila na tejto urovni tak to bude aj nadalej tak.

Lulita

a vsetky pisu, ze su strááášne vyspele :D

to bude nejaky novy syndrom medzi pubertiackami, som zvedava ako to psychologia o chvilu nazvu...

Dadula56

To som rada, ze som ta tak pobavila. Dufam, ze sa zabava aj jeho zena, ktoru tak miluje. A napriek tomu ty tvrdis, ze tam existuje nejaka naklonnost, najprv si to nazyvala laska, teraz zrazu uz to zmakcujes a je to vztah na urovni ujo-neter?Tak si rozmysli, co to vlastne je. Klamanie zeny sa nemusi odohravat iba klamanim do ksichtu, klamanie je aj to, ze ma ulety nejakej formy s inymi. Teda s tebou. To je jedno, ze sa neobchytkavate, nesexujete, pises tu o strasne hlbokom vztahu a ten by mal mat v prvom rade so svojou zenou. A ked je ten vztah jeho k nej tak super-teda laska-ako to tu prezentujes, tak preco je ona tak nahnevana a nestastna z pohladu na teba?A preco vobe cuvazujes nad tym, ze s nim nieco budes mat?Ked miluje tu svoju zenu?Nic sme nepochopili, lebo nekyvame suhlasne hlavami a neochkame nad tym vasim hlbokym vztahom. Vies co, ano nechapem to ako niekto moze svojej zene toto robit. Akokolvek si ty myslis, ze to je nevinne. Nie je to nevinne, co ostatne mozes vidiet aj z jej reakcie. A bud si prilis mlada na to, aby si vobec dlhodoby vztah chapala alebo prilis sebecka. V poriadku to nie je. Dufam, ze som ta znova pobavila.