Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som hnusná, povrchná ale chcem lásku

Príspevok v téme: Som hnusná, povrchná ale chcem lásku
elissa20

Hah zdravím mam problém ja ani neviem ci to je problém alebo vada alebo porucha. :D... Mám 20 rokov mala som jeden vztah netrval dlho cca polroka... ale netušim ci som ho lubila, lebo som si myslela ze som ho lubila ale podviedla som ho na diskoteke proste s totálne krásnych muzom no chalanom ale bolo to len bozkávanie. No ale to som nechcela riesit ale súvisi to s tým. Moj problem je že sa asi neviem zalubit, neviem ci som tak degenerovana dobou, mediami alebo cím.. mohla by som mat frajera aj hned zajtra kebyze chcem ale mna ziaden muz nejako nepritahuje vsetci mi doposial prisli viac menej neatraktívny, to je moj problem neviem prekonat tu fyzicku barieru a najst nieco co by ma na nom pritahovalo a hneva ma to lebo vzdy ma muz nijako nezaujme a najprv by ma mal fyzicky pritahovat a ja neviem ci mam vysoke nároky alebo co ale proste ziaden nebol moj tip, trošku ten na diskoteke. Ani moj byvali nebol moj typ ale postavu mal dobrú. Mne sa nepacia narp. tucny alebo chlpaty alebo nejako nepekny do tváre... Znie to hnusne ale proste to neviem zablokovat a zacat si s takym lebo ma to k nemu vobec netaha ani nemam chut ho pobozkat alebo colaco ... Na ulici ma zaujme muz ktorý je krásny waw prote tip top.. takeho ked vidim tak sa mi rozbucha srdce, ale to je raz za polroka a to je bieda nechcem ostat sama.. ale nechcem si ani zacat s nejakym ktory ma totálne nepritahuje a skusala som to s takymi hovorím ale nic tam nebolo ani iskra ani nic vzdy som z nudy pozerala ci nie je nieco lepsie alebo co. Ale tí co su pekní su vacsinou zlí chlapci, playboji, neverníci, party chlapci.. tak ja uz nevem asi ostanem sama .. napr. ja som chorá asi ale ja si este aj oblecenie vsimam ak ma telo pekne a v-ckový vystrih najradsej by som sa nanho vrhla je to sexy.. ale ak je suchý a dogabaný vobec ma nepritahuje... ale aby ste si nemysleli ked to vyznieva povrchne zakladám si aj na tom ze nech nie je blbý, musime si mat co povedat. Lebo by ste to zase pochopili ze mi ide len o výzor. Ale ja neviem ide proste o to ze neviem nijaky ma nezaujme :( Sice zijem na dedine a mame tu mestecka okolo ale ani tam nikto, vsetci mi pridu ako taký "nijaký".. Bola som v blave, a tam som ich videla dost vela takých že waw motyliky v bruchu ... Chápete co sa pýtam ? Ako mam odblokovat toto povrchne vnímanie, lebo kamosky chodia s takými tuckami, suchými, fetákmi, alebo pod . hocijakými a su stastne no povedia ze by brali lepsieho ale že tu nic lepsie nenajdu tak aj toto im staci ...ako sa mam takto prepragromovat lebo ja asi si potom nikdy nenajdem nikoho :D

Neo11

Vzhľad nie je všetko. Je to len prvotný dojem. Podstatné je, či máte spoločné záujmy ak ti ide o dlhodobejší vzťah, ak si máte čo povedať. Keď chceš len pre sex tak si hľadaj modela, ktorý ti verný nebude s veľkou pravdepodobnosťou. Nemôžeš mať všetko :) Zmier sa stým, život je krajší aj bez toho. V podstate aj sama to vieš, veď si to sama napísala.

Rencha

No, zakladateľka ma pobavila :D

Je zmýšlanie by som neprisudzovala výhradne veku, ja som tak nerozmýšlala ani v 15-tich...

Ešte k tej fyzickej príťažlivosti - môjho súčasného partnera som poznala dlhšiu dobu, kým sme spolu začali chodiť a nevedela som si predstaviť, že by ma mohol priťahovať...no ale človek mieni...Milá zakladateľka, láska na prvý pohľad je hlúposť!

lusyferrrr

Poviem to otvorene , podľa toho čo čítam si typická dedinčanka ... nič v zlom , tamojšie typy ti neprídu dosť dobré pre teba .. veď predsa ty môžeš mať kohokoľvek ? na koho pozrieš ... len či ten na koho pozrieš ťa vôbec registruje , ja som rodená bratislavčanka a v živote som takéto reči neviedla príde mi to úbohé a navyše typické pre niektoré podotýkam niektoré ženy z dediny lebo poznám také že dojdu do Ba a sú z nich tie typické p!če čo sa na niečo hrajú ... no a ďalšia vec tí tvoji WOW bratislavskí chlapi sú 50% homosexuáli.. každopádne vráť sa na zem dievča , krása je prchavá , aby si sa nezobudila neskoro ...

tabbinalka

dnes som čítala Ovídia a náhodou som si spomenula na tvoje tému ;)

"Ak ťa má ľúbiť, buď ľúbosti hoden -
na to však musíš mať viac ako len povabný vzhľad.Aj ty si krásavec nájdeš už čoskoro šedivé vlasy,nájdeš si na tele vrásky, nahmatáš zhúžvanú pleť:preto si pestuj ducha, nech pretrvá klamlivú krásu,
lebo len on ťa bude sprevádzať po smutný hrob."

Iba Katka

Príde to samo :) Ja som tiež mala obdobie, keď ma žiaden chlap nepriťahoval (a keď sa od toho odosobňujem, niektorí z nich boli kusy), nevedela som si s nim predstaviť vzájomný vzťah, dotyky, bozky... A potom som stretla svojho terajšieho priateľa

Natalie11

Ludia, pobavili ma vase prispevky. Ach, ako mozte takto seriozne brat takyto plytky prispevok? :D Ved vidite, ze je to este dieta, tak ju tu moralizujete, akoby mala 40 rokov. Ja som sice taky nazor nemala ani v 16-ke, ale kazdy dospieva inak, takze ja to az tak nebudem odcudzovat. Proste tvojou prioritou je len VYZOR, oblecenie, svaly, dobre telo. Takato priorita je prioritou este velmi mladych, neskusenych ludi, ktori nemaju ziadne skusenosti a tusenia o com je vztah. Ja si myslim, ze v tvojom pripade je to len vekom, hoci mas uz dost rokov, fakt kazdy sa meni inak...nielen chlapi:)hlavne je,ze si to uvedomujes a chces to zmenit. A myslim si, ze mas dat tomu cas, po nejakom sklamani v laske, ktore je takmer vzdy len dobre ponaucenie, zmenis postupne aj nazor. No nic netreba silit, pride to samo :) Mojou prioritou bol tiez niekedy len vyzor, no velmi rychlo som sa z toho spamatala :)

soffa

elisa mna by skor zaujimalo ako vyzeras ty,ak si tak vyberas"!vies nemozeme saa paci kazdemu,mozno podla teba si pekna,podla ineho si len priemer.tak to mas aj u muzov.si mlada ale davaj pozor aby si neprebrala,tiez som mala taku kamosku teraz ma 32 a zufalo hlada niekoho,hocikoho len aby nezostala sama.uz jej ani nevadi ze nie je doktor,mily,bohaty,atd.vies,"krasa pominie ale hlupost je "vecna,alebo inak."Z PEKNEJ MISY SA NENAJES".AK chces pekneho chlapa skoc si do posilovne,ak mudreho hladaj v kniznici.aj tak si myslim ze priemer je najlepsi;-))))

lorinnes

dievča, ty nikdy nebudeš šťastná, ak nezmeníš svoj postoj k ludom..nikdy..o par rokov pochopis ze tvoje kamaratky budu spokojne s tymi "sucharmi",co ich vsak budu mat aspon radi a teba nikto

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som hnusná, povrchná ale chcem lásku - Fórum - ZDRAVIE.sk