Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otázka na RNG - Nattokinaza

Príspevok v téme: Otázka na RNG - Nattokinaza
matka888

Dobrý den,
už dlhsiu dobu mam problemy s nedokrvenými koncatinami, mozgom, mavam obcas aj zavrate a je mi stale zima. Dokonca sa mi zacali robit aj krvne zrazeniny. Citala som tu na fore, ze odporucate Nattokinazu, tak som si ju objednala. Chcela by som sa ale spytat ake je najvhodnejsie davkovanie? Na krabicke pisu 1-2 tablety 2krát denne. Tiez by ma zaujimalo, ci je to bezpecne a ci nehrozia nejake komplikacie..
Ak má niekto skusenosti s tymto doplnkom , bola by som velmi rada ak by ste sa ozvali :)
Dakujem:)

RNG

Ziadny doplnok nemoze mat skodlive postranne ucinky, inac by ho lekari na to urceni neschvalili na volny predaj.
Nattokinazu vberies podla potreby ako doplnok na nahradu nedostatocne tvoreneho ludskeho plazminu, ktori tak isto riedim krv a rozbija krvne zrazeniny. Ani 10 nasovne predavkovanie u nikoho na svete nesposobilo krvacavost, takze ziadne obavy.
Tableta mi nic nehovori, ucinnost nattokinazy je v jednotkach FU. Odporucam najmenej 2 x 2000FU, pri zrazeninach az 4 x 4000FU
Ja ju pouzivam pravidelne, lebo ako stredoeuropam mam vysoku zrazanlivost krvi(privysoku) a nechcem zomriet na taku blbost, ako malicku krvnu zrazeninku v srdci ci mozgu, ako zomiera dnes polovica ludi.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otázka na RNG - Nattokinaza - Fórum - ZDRAVIE.sk