Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Darček pre neho - 18

guesswho

Ako ??? Napr. tak, že tuna napíšem to čo som kúpila svojmu, teda nejaký názor alebo čo a nebudem drzá jak opica, a ak už neviem odpovedať vôbec, tak nebudem.

Tina, dakujem

TinaM

Nahodou, ja sa musim bab zastat. My sme s priatelom spolu takmer dva roky, zijeme spolu, lubime sa, sme statsni...ale ked pride na darceky, tiez mi dost dlho trva, kym nieco vymyslim. Nie kazdy prezentuje svoje tuzby nahlas a pri muzovi, ktory je zabezpeceny, a to, po com tuzi, si kupi aj sam, je to naozaj niekedy narocne.
Takze moja rada: sustredte svoju energiu na to, co vasho priatela zaujima, ake knihy cita? Ma rad sperky (myslim tym retiazku, niekto prsten, niekto naramok, niekto hodinky)? Fandi nejakemu sportovemu klubu? Alebo ho pozvite na veceru, prip. vikendovy pobyt (zlavove stranky su plne vselijakych moznosti a financne to tiez niekedy vyjde velmi fajn).
Pre inspiraciu, posledne darceky, ktore som kupila ja boli: najnovsia kniha od jeho oblubeneho autora, original mikina jeho oblubeneho klubu, kozeny diar, vecera v super restauracii...

Iba Katka

každý deň sú tu diskusie, čo ma kto kúpiť svojmu chlapovi. A kto ma na to odpovedať? človek, ktorý ho vôbec nepozná?

guesswho

Ježiši, ak máš ragovať takto, tak nereaguj nijak... Som na tomto fóre 1x aj posledný... Sa spamataj, ak sa nevieš spravať alebo odpovedať, tak nepíš, bleeeeee

Iba Katka

Bože moj, a čo my poznáme Vašich chlapov? My máme vedieť čo majú radi? Ak nevieš, čo by ho potešilo, tak sa s ním rozíď

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Darček pre neho - 18 - Fórum - ZDRAVIE.sk