nemozem otehotniet

Nataália

prosim vas poraďte:-( s priateľom sa snažíme o dieťa skoro rok a stále nič.nemam antikoncepciu vyše roka.z Gynekologického hľadiska som zdravá.KeĎ máme styk,tak všetko zomna vytečie, nie hned ale možno za pol hodinu.prosim ja som už z toho zufala, poradte mi čo najskôôôr čo maame robiť:-(((

tygris

hlavne si davajte pozor na zapaly .....a ak zena v prvych tyzdnoch alebo do troch mesiacov ma stale hnede...ruzovkaste vytoky alebo pachnuce neverte tomu ze je to v poriadku nie vzdy je to dobre znamenie .. u mna to nasvedcovalo ze som mala silny zapal a od toho nasvedcovali aj ostatne problemi tu v uk to zanedbali a prisla som tak o dieta tak zeny davajte si nato pozor ... netreba panikarit ale viac opatrnosti neuskodi ,,,,:-)

tygris

ahojte ..zijem v anglii a budem mat 29 v juny a velmi dlho som nemohla mat deti doktor vravel ze som zdrava a ze by som nemala mat problem .....prvy krat som otehotnela pred rokom ale v tedy som aj potratila v 4 mesiaci mala som padnutu placentu a zevraj svalovy nador ... no zdravotnictvo tu v uk je mizerne ale na sk je velmi vela dobrych lekarov ... no ale k veci ... od toho dna pol roka som si dala prestavku a potom sme s partnerom zase skusali a dokonca aj ked mi podla testu ukazalo ze mam ovulacne dni nic sa nedialo.... ale otehotnela som ale nie v tie dni ked som planovala .... prislo to ked som sa s tym uz po dalsiom pol roku rozlucila a nedufala samozrejme zacala som brat vitaminy na posilenie maternice a celkoveho organizmu stale som sa detoxikovala roznymi cajmi a tiez vitaminovymi tabletkami jedla som pravidelne a vsetko a hlavne som mala vela pohybu myslim ze klud a chvylkova prestavka od sexu pomoze aj pre dietatko skus nemat s partnerom sex mesiac zacni brat nieake tie vytaminy kup si digitalny test na ovulacne dni a az potom to s partnerom skus mozno sa to nepodari hned ale urcite to pride .... tak vela stastia dufam ze sa to kazdej jedneho dna podari podari ...

nikula

Ahojte, mám taký problém už skoro rok mám s partnerom nechránený pohl. styk a stále nie som tehotná. Zaznamenávam si každý pohl. styk a prišla som na to, že ani raz sme to neskúšali cez plodné dni? Môže byť to problém?
Ďakujem

orimelka

Ahojte babenky! Aj mi s manzelom chodime ku Hredzakovi. Zatial sme leno v stadiu odberov a ultrazvukov! Precitala som si co tu pisete a som rada ze som sla k nemu! Tak velmi sa bojim.....

rita

dobry den aj ja mam problem s otehotnenim a mazelom sme uz 7rokov spolu a niejako sa nam nedari bola som aj na umelom oplodneni a nic uz som zufala co mam robit

liana12

ahojte je mozne ze po menzesi na piati den ze by som mala plodne dni hm?poradte.lebo vtedy mam tahajuci lepkavy hlien.uz pol roka sa mi nedari otehotniet

petrulam

Ahojte zenusky.Ja sa snazim otehotniet uz 11rokov.Presla som uz vsetkym moznym a nakoniec mam protilatky proti manzelovym spermiam.Prosim ma niekto s tym skusenost?Poradte mi.Dakujem.

wowo

chod co najskor ,,nestracaj cas na nete si najdi kliniky.Tu sa porad aj v rubrike neplodnost.Uz rok je vela ked je par neplodny je to diagnoza sterlita!!