Predstavenie kamosom - alebo len zabijanie nudy?

Príspevok v téme: Predstavenie kamosom - alebo len zabijanie nudy?
alenockacka

ahojte,

poprosim na nazory najma MUZOV...

stretavam sa (uz nie pravidelne) s jednym muzom, s kt. sme si od zaciatku padli velmi do oka. boli sme vzdy viac ako kamarati (asi po 2 mesiacoch stretavania sa pi sporte a len tak sme sa spolu parkrat aj vyspali)...

trva to vyse roka. neviem, preco to robim a preco to obi on. rozumieme si ako kamarati, mame velmi podobne nazory, je nam fajn spolu ale vzdy to skonci sexom a potom dlhe odmlcanie.

naposledy ma zavolal na oslavu k jeho kamaratom (povedasl mi ze tam nechce ist sam lebo ze tam budu same pariky, co nebola pravda) bola tam super zabava, kazdy sa bavil s kazdym. ale mala som na chvilu pocit, ze asi ma nepovazuje LEN za MILENKU ked ma tam ukazal pred tolkymi kamosmi. ale odvtedy sa mi vobec neozval a tak mam pocit ze ma len vyuzil :(

alenockacka

obcas sa ozvem ja, obcas on...obcas tri mesiace pauza. no ked zavola, neskocim hned. a nikdy nejdeme von s tym, ze ideme sexovat :) vzdy idem budes na sport alebo len na drink do mesta a obcas sa to zvrtne aj takto.

ci som zalubena, tazko povedat. ale nechapem, ako niekomu moze byt so m nou dobre (podla mna nam je spolu dobre) a potom sa neozvat, teda asi mu nechybam.

ale som ja naivna a chlapi to dnes beru ako friends with benefits? ale zas, hadam si nemyslim, ze mne to takto vyhovuje

jahodka123

Aj mňa tak "bývalý" využil, ked nemal ísť s kým na svadbu. Spravila som mu garde a postupne sa prestal ozývať a nakoniec sa vrátil k jeho bývalej :D

nirv

V dnešnej dobe sú divne vzťahy a potom to TAKTO vyzerá. Opýtaj sa sama seba, čo vlastne od toho vzťahu ocakavas. Chces ho, alebo len chces aby ťa viac balil? Ak máš o neho záujem, daj mu to najavo. Sedis a čakáš kedy a ci ti zavolá, a potom hneď bežíš?

odpovedam

asi si do neho zalubena, ked ta to tak trapi. Ci? No nemyslim, ze ta vyuzil, kedze sama pises, ze vas vztah je prevazne o sexe - teda nic zavazne. Neznasilnil ta, vedela si, co ta caka, takze ak on vyuzil teba, potom si aj ty jeho. Mozno sa len pred kamosmi chcel pochvalit, ze aku kocku pozna. Kto vie...