Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Africké čierne mydlo

Baby834

Ahoj, ja pouzivam africke mydlo Dudu-Osun. Natrafila som na neho v Nemecku. teraz si ho kupujem na stranke www.baylee.sk
som s nim velmi spokojna, pouzivam ho aj na plet, na odlicenie (samozrejme okrem ocneho make-upu). mam po nom taku osetrenu plet, je uzasne. odporucam

sade8

The Lady
myslim ze to co kupujes tak neni ono...
sice to moze obsahovat ale obsahuje aj ine zlozky ktore drazdia pokozku, ciste africke cierne mydlo tie zlozky neobsahuje, cize tvar nebude vysusovat

sade8

No Mila Maruska bez teba by sme to fakt nezvladli, islo len o to aby to bolo presne to co o opisovala ze kupuje......och

TheLady

my ho máme z oriflamu alebo avonu alebo odkiaľ a teda je perfektné. ale mám pocit že vysušuje, takže na veľmi suchú pleť sa moc nehodí. ale myslím že nie je len na tvár ale na celé telo a vlasy, lenže na vlasy sa ho bojím dávať.. nemáte s ním skúsenosti?

cherryberry

Ahoj, mohla by si, prosim, poslat ten link aj mne? Na ebayi je kopu odkazov na to mydlo, takto budem mat zaruku kvality :) mail: trudiola@centrum.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Africké čierne mydlo - Fórum - ZDRAVIE.sk