Oralny sex....

Mimulus

mellisa - vieš ťažká depresia a milovanie?

Tak veľa šťastia v USA a určite sa ešte ozvi :)
A ak som sa Ťa nejako dotkol tak mi odpusti :)

mellisa

Tak som späť, musela som odskočiť von.....lienočka k tým tvojím otázkam nebudem odpovedať, že koľko mám rokov a ako dlho trvali moje vzťahy, niesi snaď sexuologička, že chceš riešiť môj odpor k orálu...k tej komunikácií s mojimi expartnermi, je to tak jeden bol študent medicíny a tak si myslím, že sám ten oral mu pripadal nehygienicky alebo neviem, no nepožadoval ho odomňa, nikdy o tom nepadla reč, stačili sme si klasikou a bolo fajn. Druhý partner sa raz o tom zmienil, ale to len keď mal vypité, viac to už nespomenul. Neviem asi som mala šťastie na takých, ktorí to nechceli. A ak si myslíš, že sa aj kvôli tomu so mnou rozišli, tak ti poviem, že nie...v rozchode boli iné dôvody, ktoré tu uvádzať nebudem.

A pre Mimulusa- ty mne ideš písať o tom aké skvelé je robiť orál, keď sám nemáš chuť na svoju manželku a nesexoval si s ňou už asi rok?:)

Ak máte ešte nejaké otázky, tak šup sem s nimi, lebo dnes som tu poslednýkrát, kedže pozajtra letím do USA a viac Vás tu už na fóre nebudem otravovať so svojimi podľa Vás prúdernými názormi.

mily22

ja zas milujem davat oral..neviem bavi ma to,neviem co je na tom zle a zvratene.samozrejme len priatelovi,ktoreho milujem a doverujem mu.necitala som vsetky prispevky,mozno len spolu este nie ste dostatotcne dlho..uvidis co pride casom.

Mimulus

Prepáč mellisa ale všetci muži majú určite radi orálny sex. To, že Tebe o tom žiadny nepovedal ešte nemusí znamenať, že po tom netúžil. Nie, nie je to nevyhnutnosť a ak partner vycíti, že je to druhému nepríjemné tak sa často krát na niečo také aj bojí opýtať. Ak si mala vzťahy a žiadny z partnerov Ti o tom nikdy nepovedal a nenavrhol Ti to, tak čo myslíš prečo? Pýtala si sa ich snáď ty, či by o niečo také nemali záujem alebo si im to navrhla sama? Určite nie a ak si aj nevedomky vyjadrila svoj názor tak sa Ťa to už ani spýtať nestihli, pretože poznali odpoveď ešte skôr ako vyslovili otázku. A ešte jedna otázka? Ty máš rada orál? Pozri pri sexe nie je dôležitý, pretože sex je len mechanická záležitosť ale pri skutočnom milovaní sa nato dá pozerať trošku ináč.

lienocka2808

a nie kazdy sa dokaze otvorene rozpravat o sexualite, co mu je prijemne, co by chcel skusit, co ho vzrusuje a podobne. tak si myslim, ze bol problem skor tam, ako v tom, ze to nechceli. neviem

lienocka2808

ved ani odomna viac menej moji priatelia priamo nevyzadovali ani mi nic nevraveli. Urobila som im to po case automaticky a bolo. To neznamena, ze ked ste sa o tom nerozpravali tak to nechceli.Neviem sa k tomu inak vyjadrit. Mozem vediet ako dlho si s nimi fungovala?? a kolko mas rokov??

a doubledog tou krestankou si mal na mysli koho?? mna alebo mellisu? :)