Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomocnik pri sexe

Príspevok v téme: Pomocnik pri sexe
KarolPet

ahojte,
s priatelkou sme rozmyslali, zeby sme si poriadili vibrator. napadlo to skor mna. ide o to, ze v sexe to nieje az tak vsetko v poriadku. problemom je, ze ja sa rychlo spravim(staci aj parkrat zasunut) a priatelka potom z toho sexu nema ziaden pozitok(nemyslim, ze musi mat hned orgazmus, ale predsa si to nestihne ani zacat uzivat, ked ja uz davno som). tak ma napadlo, zeby sme poriadili vibrator, a vzdy ked som ja uz hotovy, by sme pokracovali vibratorom. zaujimal by ma ale vas nazor: nie je to zlyhanie chlapa, ked si s partnerkou poriaduju do spalne vibrator?
dakujem za rady

Lulita

skor ci neskor to kazdu prestane tak bavit, vibrator je fajn na spestrenie ako predohra, mam doma, ale nevymenila by som ho za ziveho :)

M 25

my máme s partnerom dva :D a sex je neuveritelný :)
takže na tom nie je nič zlé a isto to neber ako tvoje zlyhanie .. práveže je to skvelé, že nie si taký zaryty puritán :)

paganstorm

o to sa neboj :-D tak ako soja nemože nikdy nahradiť chuť čerstvo vypražených rezňov, rovnako ani ta najlepšia hračka nikdy nenahradi maso! :-D

KarolPet

viete, ale by to nakoniec neskoncilo tak, ze partnerka si viac potom oblubi toho uměláka a so mnou sex obmedzi :)

Agnes999

zlyhanie chlapa? blaznis? v spalni je kazda hracka co urobi radost vitana. podla mna je to od teba super napad! ja byt tvojou priatelkou, by som sa potesila.

Marek_123

Spravny chlap dopraje naprv zene, potom sebe. Kludne si kup vibrator, pouzi akekolvek techniky a najprv uspokoj priatelku. Az sa to stane, dopraj jej oddych a potom mozes popracovat aj na sebe. Ak to naozaj trva tak kratko ako tvrdis, tak zase venuj cas najprv priatelke. Ak ona zazije dva orgazmi a ty jeden, vsetko je v poriadku, hlavne ze jej vynahradis to, o co si ju doteraz pripravoval

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.