Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Posadnutosť herečkou

Príspevok v téme: Posadnutosť herečkou
jaosobne

Absolútne som sa zamiloval do Jennifer Lawrence, to nieje normálne! Samozrejme že ju osobne nepoznám, ale stačilo aby som ju iba raz uvidel vo filme a totálne mi preplo. Žiadne perverzné myšlienky, iba ten krásny hrejivý, šteklivý pocit v hrudi pri ktorom len sedím a zo smútkom čumím do blba. Má to nepríjemné následky pre celé moje fungovanie. Niesom schopný na nič iné myslieť (niesom schopný rozbehnúť žiaden projekt v rámci práce), nejem, nespím, pripadám si ako impotent - totálne bez chute..., keď mám niečo robiť tak to chvíľu robím ale onedlho zamrznem a jednoducho na ňu myslím.
Chlastu sa z ďaleka vyhýbam lebo viem že teraz by mi pomohol ako topiacemu sa kotva.
Chcem to cítiť stále, každý deň ! Je to nádherný pocit ! Ale viem že nemôžem, že ma to ťahá niekam, kam normálny človek padnúť nesmie.
Bol som zamilovaný a bolo to skvelé, motivovalo ma to k životu, no bolo to dávno a už ani neviem ako to vyprchalo. Ale toto je niečo iné a mohutnejšie, núti ma to zošalieť zo slzami v očiach...
Ono to vyprchá, to viem, už aby to bolo, no zároveň to nechcem nikdy stratiť, je to absolútne nádherné.

Zaujímalo by ma či aj niekoho z vás prepadlo podobné šialenstvo a ako dlho to trvalo.

shy

Keby som si len pamätala do koho všetkého som bola ja "zamilovaná", tých bolo straašne vela každý týždeň to bol niekto iný či už spevák alebo herec :)

mango.tree

ze tarabas! tak to veru u mna nie, ja som zrala romualda :D i ked tarabas je tiez pekny, ale ja nemam rada zlych chlapcov, priam ma odpudzuju.
ked som bola v puberte tak jeden herec co hral v seriali Sunset Beach (tam sa volal Mark), neviem vobec kto to bol, ale ked ho tam zabili, tak som revala asi tyzden, uplne realne :D Takze do toho som bola platonicky vseho-vsudy asi tri tyzdne a veru tak riadne, ze som sa vzdy rozrevala ked som si na jeho fiktivny osud spomenula :D Potom som sa takto platonicky zakukala len raz, to bol hlavny hrdina v horore Fakulta ci ako sa to volalo, presne, take ocarenie na prvy pohlad, ale bolo to len prijemne a len ten den, nie ze by som ho potom riesila. A za par dni som podobneho stretla v realite a asi za rok som sa do neho zalubila (aj on).

No a neskor to bol Kurt Cobain, ale to uz nebolo ziadne platonicke zalubenie, len sa mi proste pacil ako spevak a muz. Eddie Vedder detto a asi 5 rokov dozadu Adam Gontier z TDG :D. A potom zopar uplne neznamych hercov z nie prilis znamych historickych filmov a jedneho podobneho som stretla aj v realite a tiez to bola platonicka laska :D (ocarenie bolo obojstranne :D)

Takze zhrnula by som to, ze kazdy ma urcite crty tvare a postavy a typ zakodovany ako ten najnajnaj pre seba a ked taky niekde vidi, tak iskry len lietaju a je jedno ci sa predstavitel takeho typu mihne na obrazovke, koncerte, ci v dave na ulici :) Cize, Jaosobne, ked stretnes typovo podobne dievca ako je J. Lawrence, tak budes pocitovat podobne motyliky si myslim. A inak mam taku skusenost, ze ked ma niekto absolutne bezpodmienecne ocaril, tak to bolo obojstranne, cize ktovie, keby som tie svoje platonicke pubertalne lasky stretla v realite, ci by to s nimi tiez nieco nespravilo :D

nirv

Ja som bola v pätnástich do M. Stipea. Potom trochu do J.Morrisona a potom uz nafurt milujem len J. Hendrixa. Pripade sa uspokojim aj L. Kravitzom a A. Banderasom. D. Albarn sa mi tiež veľmi páčil. Ale žeby som kvoli ním nespavala, to nie :D Tarabas bol samozrejme tiež fešák...kým bol zlý :)

Sejla

čo jaj jasné šak viem :) Dobre pošlem ti potom Magy:D

Marcelina!!! Jaaj Damon Albarn to bola aj moja posadnutosť a vtedy ešte nebolo ani Youtube tak ja som dávala zahrať Blur na Music Boxe bože mooj a potom dlho nič nevydali až tú vianočnú pesničku so všetkými britskými hudobníkmi, kde som vkuse pozerala videoklip len kvôli tým dvom sekundám, čo sa tam mihne :D

marcelina78

A este som zabudla na Damona Alabana zo skupiny Blur a Kurta Cobeina...No bolo toho dost, ale pekne teenagerske snenie, ako by som to brala spat, teraz mam uz o generaciu vyse:DDDD

niko767

ano stalo, Emma Watson,dlho dlho som poznal tvoj pocit, ale uz je fajn, navrat do reality je normalny,jednoducho sa s tym zmieris raz...a opadne z teba vsetko

Magy

Sejla - ale vsak moj e-mail je dostupny stale - staci zajst kurzorom mysi na moj nick a e-mail sa ti zobrazi vlavo dole. ;)
ak ma uzivatel na fore cervene pismenka, znamena to, ze je dostupny jeho e-mail "pod nickom".

Sejla

Magy hanbím sa takto verejne, ale pošli mail, no nieže kvôli mne nebudeš spávať:D
Tbl555 E. Veddera som videla naživo, to je chlap!
Ozaj, ešte minule som sa zabuchla do toho speváka z MGMT, www.youtube.com - ten strapatý :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Posadnutosť herečkou - Fórum - ZDRAVIE.sk