Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?

Príspevok v téme: Rozisla sa so mnou. Čo mam robit?
radikalny

zdravim...v pondelok sa so mnou rozisla priatelka po roku aj dvoch mesiacoch z dovodu ze ma uz nelubi... spoznali sme sa trochu zvlastne totiz to moaj sestra chodila z jej bratom ...ona ma chcela uz davnejsie ale ja som ani nevedel ze existuje... hned na prvom stretku sme sa dali dokopy...ona bola velmi zalaskovana a tak povediac ja som to aj vyuzival a kaslala na kamaratky lebo bola stale so mnou...v septembri sme sa vsak dost pohadali aj som jej vynadal a vtedy povedala ze uz staci...isiel som hned za nou kupil som jej nejaku drobnost porozpravali sme sa a zrazu to bolo opat dobre a mrzelo ju ze sa so mnou rozisla a aj si poplakala ako ja...odvtedy sa spravala trosku inak a nebola to to dievca co predtym...odvtedy sme sa rozisli este 2 krat a hned som isiel za nou a bol isme zas spolu..ked som sa jej spytal ci to nerobi z lutosti lebo sa o mna boji tak povedala ze nie ze ma lubi a chce vidiet ako sa zmenim...vsetko bolo znovu tak ako predtym...v pondelok som ju vsak volal ku nam lebo ja som nemohol dojst a presviedcal som ju az na koniec mi povedala ze ju to uz proste toto cele nebavi a nelubi ma od septembra...v poslednych tyzdnoch som sa snazil zmenit nevadili mi hluposti nehadali sme sa vobec a ona to vie ale aj tak to prislo...neviem co si mam o tom mysliet ked mi niekto dava 4 mesiace falosne nadeje a pritom to robi len z lutosti...nechapem ako mohli byt vsetky tie bozky, maznanie, sex len pretvarkou pre nu...ked som sa jej pytal davnejsie co si mysli o nasom vztahu tak povedala ze nevie dokedy nam to vydrzi ked sa budem tak spravat ako som sa spraval...ale v poslednych tyzdnoch ta zmena nastala a nemala dovod ma odkopnut...ineho nema tym som si isty...bol som aj za nou este v pondelok ale uz to proste neslo stala si za svojim a vravela ze uz nechce byt so mnou...ale aj tak neverim ze ma nelubi po tomto vsetkom...ja si myslim ze sa len boji dalsieho sklamania a nechce uz viac trpiet pri mne, mozno som naivny a mozno je to naopak pravda...predsa len ked niekoho nelubis tak mu nedas 3 alebo 4 falosne sance kvoli lutosti...este vravela ze ju to vobec nesere co mu velmi neverim, lebo predsa len raz to na kazdeho pride, ze si spomenie na toho druheho, pozrie si fotky a nebodaj si aj poplace...necham jej cas na rozmyslenie ak si uvedomi ze nevie bezomna byt tak sa ozve a ked nie tak sa pokusim aspon o priatelstvo...ona teraz vidi vsetko zle na nasom vztahu ale nato pekne si ani nespomenie a vycitala mi to teraz...co si myslite mam nejake sance u nej?

Laara

pravidelne si jej pozeral mobil a FB? a od septembra si nemohol? boze, dievca dobre spravilo, ze sa rychlo zdekovalo..do buduceho vztahu si zober ponaucenie, ze nikoho nemas pravo kontrolovat, vlastnit a manipulovat nim..pokial ti to on sam do urcitej miery netoleruje, resp. nedovoli..tvoju ex to zjavne prestalo bavit, sprotivil si sa jej, laska vyprchala..nasla ju inde..a ani sa jej necudujem..

lienocka2808

Radikalny,precitala som si prispevky k tejto teme, a chcem sa spytat, kde sa v tebe berie ta istota, ze tvoja byvala toto robi len preto, aby zistila tvoju reakciu. Mozem ta utvrdit, ze zeny toto nerobia len tak. Zeny sa zamiluju a hotovo. Tak sa s tym proste zmier, ze si tvoja byvala nasla proste niekoho lepsieho s kym je jej evidentne prijemnejsie ako s tebou. Nech je to pre teba ponaucenim do buduceho zivota a buducich vztahov.

radikalny

a este dodam ze od toho septembra som ju ani nemohol kontrolovat (mobil, facebook atd)hned vravela ze tam nic nema tak naco to chcem vidiet :D ale mozno sa bala ze tam uz vtedy nieco najdem :) predtym som jej pravidelne kukal fon, facebok a nevadilo jej to...

radikalny

a ja viem, ze si mozem zato sam ako som sa spraval...zo zaciatku vztahu to bolo dobre, boli sme dost zalaskovany a nic nam na sebe nevadilo az postupom casu mi zacalo pomaly vsetko vadit a ziarlil som...kiez by sa to dalo nejak vratit ale to uz nejde..je mi toho luto, bude mi chybat ona a vsetko co bolo spojene s nou...mozno si za par rokov nad tym zaspominam, pousmejem sa a verim ze to tak bude aj u nej...teraz len dufam ze sa to medzi nami nejak upokoji a budeme aspon kamarati

radikalny

pytal som sa jej to na jednej stranke kde si moze hocikto spravit ucet a potom sa ho ludia pytaju hociake otazky :) tak ja som chcel zistit pravdu :) lebo som s nou uz nemal prakticky ziaden kontakt... keby chcela byt so mnou znova stastna tak sa nerozide pre jedno blbe presviedcanie aby sla ku mne :) videla sama ze to smerovalo k lepsiemu, nehadali sme sa, nevycital som jej malickosti a aj tak mi povedala ze ju to uz nebavi a nelubi ma...len mi to nechcela povedat skor lebo sa o mna bala :)

Leela333

A ešte jedna vec: samozrejme, ona je tá najhoršia, lebo sa popri tebe zaľúbila do iného. Ale to, že si sa správal ako blbec, to k rozpadu vzťahu a k tomu, že vôbec pozrela na iného - to k tomu vôbec ale vôbec neprispelo.

Leela333

Jasné, anonymnému cudziemu človeku rozpísala celý svoj ľúbostný život. Buď si teraz vymýšľaš, alebo už fakt neviem čo si o tebe myslieť, keď jej píšeš z neznámych nickov, aby si ňou mohol manipulovať.

mima.0

keď ti hovorila že ťa lúbi tak to podľa mňa nemyslela z lútosti, ale videla že sa snažíš a možno ťa ešte lúbiť chcela a sama si to takto nahovárala no nešlo to... Ja osobne sa neviem do toho istého zalúbiť dvakrát a keď ma raz láska prejde už sa môže aj na hlavu postaviť a aj keby som chcela už tie city neviem dať v sebe dokopy tak aby to bolo fajn.. :D