Stratila som svoje dieťa

Príspevok v téme: Stratila som svoje dieťa
Nikus1939

Neviem prečo to sem vlastne píšem . asi kvôli skusenostiam?!
V lete som sa dozvedela že som tehotná, všetko bolo v poriadku som sa moc tešila aj s priateľom . na kontrolách všetko prebiehalo 6 mesiacov v pohode.
Krásne ma kopala povedali nám že bude dievčatko. No jeden deň som prestala cítiť úplne pohyby. Hneď som volala sestričke že na kontrolu no ale keď som prišla a kukli malú a uvidela som že srdiečko nebije tiekli mi slzy hneď ma brali do nemocnice, a dali mi vyvolávačku a na druhý deň som aj porodila. Bolí to keď žena aj ako sme sa už chystali som už išla na 7 mesiac. a nechápem plačem každý deň. Výsledky ešte nemám je to dva týždne dozadu. No ale doktorka moja teraz povedala že mam neco s maternicou dovtedy vždy hovorila že všetko je v poriadku. a v Nemocnici mi povedali že mam iný tvar aj maternice. Ja si myslím že také veci mi mali povedať nie? som z toho zle veľmi zničilo mi to život :( Máte skúsenosti? čo v týchto chvílach vôbec spraviť? nemyslieť na to? :(

Nikus1939

zatiaľ čakám na výsledky čo budem mať o dva týždeň, že čo sa asi mohlo stáť ale v nemocnici povedali že pravdepodobne aj to že má inú tvar a že mam aj nejaku stenu septum aj že to majú ženy ktoré nemôžu otehotnieť ale mi povedali že možem mať deti ale budem musiet inak každy mesiac mi budu nieco pichať až do 9 mesiaca a ešte aj tích 6 týždnov po porode. vtedy by malo byt v setko poriadku a ze budem na rizikovom pravdepodobne no ale povedali ž emožno budem musiet aj viac deti potratit kym sa podari, ale stýmto ked zena ma inu maternicu tak im umru deti uz do 3 mesiacov preto aj viac krat potratia preto nechapu ze ja som uz bola v 7mom:( no nechápem ani ja :( nevsimla som si ze sa uz nehybe ten den ekd uz vobec som nic necitila som hned isla bolo neskoro:( tak som sa tesila ze budem mat dcérku hned ako prve dietatko stratit je fakt smutne :( a rani to hej cas to zahoji mozno ale stale budem mysliet na to ze uz som mohla mat dcerku krasnu na ktoru som sa uz chystala sme uz podsate kupovali vecicky uz to bolo rpedsta 7 mesiac:(

lea128

Verim, ze to musi byt strasny sok a hrozne pocity, v mojej rodine sme mali tiez takuto tragediu, ked zena potratila uz v 9 mesiaci, pretoze dieta sa zamotalo do pupocnej snury, potom sa vyvlieklo a na pupocnej snure sa spravil uzol, cim dieta prestalo dychat...Je to neskutocna rana pre kazdu zenu. Viem, ze to bude zniet pateticky, ale v tomto je len cas najlepsi liek. Prejdu roky a boliet to prestane, hoci smutne spomienky zostanu vzdy...Tiez si myslim, ze ked mas iny tvar maternice, mohli to vidiet, ale kedze sa do toho nevyznam, tazko sa mi sudi, ci sa to da nejako zistit. A mozes mat vlastne deti? Co ti povedali do buducna?

Nikus1939

je veľmi nechápem to stále neverím to mu :( skúšam ale asi do kopy sa nikdy nedám tak jak som sa na moju dcéru tešila :(

Mimulus

:( :( :( Prepáč veľmi smutná téma :(
Viem, že sa to možno nehodí ale želám Ti aby si sa dala hlavne skoro dokopy a aby si sa čoskoro opäť usmievala.