Rodinne prekliatie?

Príspevok v téme: Rodinne prekliatie?
nymphsimon

Dobry den,mam problem ktory ma velmi trapi,neviem ci tu sem to patri,ale predsa napisem strucne.Doma mame velke problemy uz asi 12 rokov,rodina upada ,neustale hadky,financne problemy,problemy v praci,my sme nevzdelany aj s bratom nemame stredne skoly.ja mam velku smolu,vsadekde som a idem,mam problemy ,teda ludia somnou,opovrhuju,klamaju,niesom im sympaticka..ci to bolo v skole alebo v praci.Kedsom robyla tak ma klamali ,obrali o peniaze,vzdy si namne nieco nasli..lebo moj problem je tenze som menej komunikativna..tak to ludia vyuzivaju.nemozem ist do prace lebo uz viem ze nembudem sa mat dobre.Proste smola.ci to je v praci alebo v osobnom zivote..boli sme uz aj u vestic,vseliakimy liecitelmi..ale nicnepomohlo..stale to pretrvava..a je to cim dalje tym horsie,uz aj na mojho priatela sa to lepi...prosim pomozte..dakujem za pochopenie.

soffa

to nie je prekliatie!!!to je menejcennost a s kym suvisi tvoje zmyslanie.malo si veris,tu nejde ci si vzdelana,alebo nie.ale aka dokazes byt "svina"!nedaj sa,zacni odznova,vzdy ked spadnes,otrep sa a vstan!viac si ver.o tom to je,o nicom inom!!!!!!!!!!!!!!!

Slecna A.

nie ste nijak prekliati...Zabudni na taku hlupost. Nepomozu vam ani vestci, lebo su to len ludia, ktori vedia dobre citat ludi a zneuzivaju naivitu....
Kto urobil chybu vo vasej rodine tazko povedat. Vasi rodicia boli nejako vychovani a vy ste zas vychovani nimi....Vsetky ich zle vlastnosti ste od nich prebrali, ale vlastne za to nemozete, pretoze sa to dialo este kym ste boli male deti.
Co s tym mozte urobit je, ze pojdete vsetci k psychologovi. Ked si najdete nestatneho, nebudete u neho platit nic, takze to budete mat zdarma. Vo vasej rodine su problemy len kvoli sposobu vasho myslenia, ziadne prekliatie. Az raz budes mat deti a budes ich vychovavat tak, ako si vyrastala ty, budu presne take iste ako ty...a budu mat presne tie iste problemy...Rozumies? Musite to zastavit vy sami. A teraz. Nehovorim, ze vdaka sedeniam u psychologa sa zmeni napriklad vasa financna situacia. Ale urcite sa pohnete k niecomu lepsiemu.....

nymphsimon

bojim sa ludi..trasiem sa ..mam problem s komukativnostou,bola som aj u psychologicky a tiez som u nej nedopadla dobre,to som este nezazila aby odbornik sa my vysmieval do xichtu a potupoval celu nasu rodinu!okamzite sme zrusili kontakt s nou..a taha sa to somnou stale aj s rodinou...ak je to prekiatie tak ako sa to da odrobit,vie niekto?lebo mame tu istu starsiu pani co u nas caruje ..a ludom blizko nej sa nedary..ale to by som musela pisat velmi vela lebo je toho strasne vela na vypisovanie..ach..

Dadula56

Ak chces nieco zmenit musis byt aktivna a zacat skutocne konat. Ziadna vestica, liecitelka a iny tahac penazi to za teba nevyriesi. Ani vyhovaranie sa na nejake prekliatia. Kazdy ma tazke obdobia, niekto dostava polena pod nohy, niekomu stastie praje. Kazdopadne veci zalezia v prvom rade od samotneho cloveka, na jeho pristupe k zivotu.

Monitaaa

Ludia ta zneuzivaju, pretoze si nevzdelana a od toho sa odvyjaju vsetky tvoje problemy, to ze chodis k vesticiam ukazuje aj ze si velmi naivna a doverciva a dobqa je jednoducho taka ze to kazdy vyuzije na svoje obohatenie. Mala by si sa zacat cit, vela citat, internet sa da vyuzit na mnoho veci, nie len na fora.... A never vswtkemu co ti ludia nataraju, pouzi hlavu

okoloiduciXY

takých ako ty je veľa. myslím že nirv to vystihol/la dobre. a za to že si nevzdelaná si zrejme môžeš sama. veľa ľudí so zlým zázemím (financie, tyrania, choroby, hendikepy) dokázalo vyštudovať. v robote ťa tiež budú brať ako nevzdelanú. škola sa dá dorobiť aj externe. ale začať musíš sama, nikto za tebou nepríde a nebude ťa prosiť a tlačiť do toho aby si niečo zmenila.
a pokiaľ máš finančné problémy, tak nedávaj peniaze šarlatánom.

nymphsimon

neuveritelne zakriknuta v teme-nestastna000 som ja ...tam sa tiez o tom pise...Od zakladnej skoly ma ludia nemaju radi a to si nevymyslam..nieze nemaju radi ale nechcu sa somnou skamaradit a ziadne puto..ja neviem..som taka tichsia..bojim sa odpovedat..a ludia ma lahko vyuzivaju..a k tomu este aj v rodine to nieje nic ruzove..ach..kiezby to uz skoncilo..

alibi

co vyzarujes to pritahujes. to si pamataj a tym sa riad. ocividne nieco v tebe nie je v poriadku, mozno by si potrebovala psychologa. pripadne si kup nejaku knihu, ktora ta nauci sebalaske a pozitivnemu mysleniu. takych knih je dost. ked hladas chybu v okoli a ocakavas to najhorsie garantujem ti, ze sa nikdy nebudes mas lepsie.