Rodinne prekliatie?

Príspevok v téme: Rodinne prekliatie?
nymphsimon

Dobry den,mam problem ktory ma velmi trapi,neviem ci tu sem to patri,ale predsa napisem strucne.Doma mame velke problemy uz asi 12 rokov,rodina upada ,neustale hadky,financne problemy,problemy v praci,my sme nevzdelany aj s bratom nemame stredne skoly.ja mam velku smolu,vsadekde som a idem,mam problemy ,teda ludia somnou,opovrhuju,klamaju,niesom im sympaticka..ci to bolo v skole alebo v praci.Kedsom robyla tak ma klamali ,obrali o peniaze,vzdy si namne nieco nasli..lebo moj problem je tenze som menej komunikativna..tak to ludia vyuzivaju.nemozem ist do prace lebo uz viem ze nembudem sa mat dobre.Proste smola.ci to je v praci alebo v osobnom zivote..boli sme uz aj u vestic,vseliakimy liecitelmi..ale nicnepomohlo..stale to pretrvava..a je to cim dalje tym horsie,uz aj na mojho priatela sa to lepi...prosim pomozte..dakujem za pochopenie.

kafe

tiež si myslím, že ste veľkí pesimisti.A to, čo sa lepí na priateľa je TVOJ spôsob myslenia a videnia sveta. Keď dokážeš zmeniť svoje myšlienky, začneš sa tešiť z drobných vecí, ďakovať za to, čo máš, zmení sa vraj aj realita v ktorej žiješ.

mellisa

Vy v rodine ste predovšetkým pesimisticky naladení, že Vám nič nevyjde a k tomu si pomáhate ešte aj tými hádkami. S prácou je to dnes ťažké, to niesi jediná, ale prečo nemáte strednú školu, asi sa Vám nechcelo učiť, v tom je problém.
Mali by ste zmeniť myslenie a menej sa hádať, a ty by si sa nemala dopredu hneď odpisovať, že nejdem do práce lebo zlyhám. Ak máš možnosť pracovať, tak pracuj, kto by čo dnes zato dal kto prácu nemá a ty máš výhovorku, že všetci mi robia zle, nejdem to práce. Ľudia sú zlí,sebeckí, doba je zlá, každý myslí viac menej na seba, nik nebude s tebou jednať v rukavičkách.
A pomoc u liečiteľov a veštíc určite nehľadaj, to je samý blud. Tí ti nepomôžu, ale zato od Vás vyšĺbú peniaze a natlačia Vám somariny do hlavy.