Biedny život náš každodenný...

Príspevok v téme: Biedny život náš každodenný...
LolaBambolla

Včera som definitívne sekla so školou vysokou. Už mi prídu len papiere že som doštudovala. Lenže teraz neviem čo dalej. Na novú vysoku sa už nechcem prihlásiť, mna žiadny predmet co vysoke ponukaju nelaká a nechce sa mi študovat len kvoli titulu. A neviem matematiku takze na nic poriadne ani nemám. Lenže teraz mam len strednú školu a žiadnu prax a 20r. Netuším co mam robit. Na Slovensku si neviem najsť prácu, pozerala som ponuky všetko chcú prax. alebo ine požiadavky co nemám . Pozerala som na profesií ponuky na prácu vonku malta, taliansko, cyprus, grecko, UK. casnicka alebo anmitorka. Len ide o to že som totálne sama, jedna kamoska s ktorou som cchela ist na pohovor rodicia donutili ostat na skole a druhá vie hovno po anglicky cize nemam najdej ze by presla. lenze toto by ma lákalo nemusim zarabat majland len by som konecne zazila slobodu a nový svet ale jednoducho sa sama bojím. Tak to mám uplne sama bez skusenosti skusit ? Alebo co by ste mi poradili?

Mimulus

Nájsť si bohatého priateľa :D A prečo si neostala na tej škole, veď v dnešnej dobe 99 percent ľudí študuje len kvôli titulu.