Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesti v podbrušku

Príspevok v téme: Bolesti v podbrušku
ivka113

Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť, už asi 2 týždne mám neurčité bolesti v podbrušku, začali na pravej strane dole, v lokalite slepého čreva, no špatne mi nebolo, následne sa momentálne presunuli približne v miestach vaječníkov, pravého aj ľavého. Píšem približne, lebo sa menia, raz je to pri vaječníku, raz nižšie, raz vpravo až pri boku...nie sú dlhodobé, keď ma to zabolí, tak pár sekúnd a dosť, zase za pol hodinku alebo hodinku...
Nie je to bolesť ako keď dostávam menštruáciu, je to normálna bolesť, nie veľmi intenzívna.
Bola som na prevencii u všeobecnej lekárky, krv aj moč mám OK. Zatiaľ sa mi nepodarilo dostať ku gynekológovi, nakoľko behám po prehliadkach (kardio,všeobec,zub,atd), chcem sa ale objednať čo najskôr.
Nevedeli by ste mi poradiť, čo to môže byť, či by to boli teda tie vaječníky, alebo či to môže byť aj niečo iné, poprípade ako vážne to asi je.
ďakujem veľmi pekne vopred.

ivka113

Prišla som do roboty a začínam už aj hnačkovať...neviem či sa mám teraz snažiť ešte ku gynekologičke zájsť alebo rovno na pohotovosť...

ivka113

No a teraz pre zmenu som dostala už aj teplotu...ale brucho ma teraz bolí práveže menej...objednala som sa u gynekológa, ale uňho najskôr až v stredu dočerta...poraďte ešte...

ivka113

I ja chcem ísť čím skôr, len vychádza mi to na tento piatok - dúfam že ma ešte zoberie (nakoľko cez víkend mám už dostať menštruáciu:( ).
Na ultrazvuk idem zajtra, to ma ale poslala všeobecná, tak dúfam že sa tam dačo prezistí.

Magy

podozrenie moze byt na vselico, aj cysty, ale jedinu istotu bez zbytocneho strachu a paniky vopred budes mat po vysetreni na gyn.
rtg, ultrazvuk... cokolvek uzna za vhodne ak popises vsetko. a netreba to odkladat! cim skor sa zisti pricina, tym mensie su nasledky.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesti v podbrušku - Fórum - ZDRAVIE.sk