Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy pri korienkoch mastne, konceky suche - aky sampon?

jennifer30

PantheHair by ti mohol pomôcť, ja som mala od nich ten proti lupinám a bol dobrý.
Potom mi ešte napadlo, že napríklad fialový Loreal na objem je fajn alebo bylinný šampón Luna (lopúchový, žihľavový...) či také šampóny Z babičkinej lekárne.
V každom prípade musíš ale ošetrovať osobitne dolnú polovicu vlasov, hlavne konce ešte nejakou maskou a bezoplachovou kúrou. Ako masku odporúčam Gestil Wonder. A potom nejakú bezoplachovú kúru, možno aj olej na konce (argánový).

sona30

caute, diky za rady, bola som v lekarni a poradili mi PantheHair na mastne vlasy, idem skusat a uvidim, ako to dopadne. dam vediet. kazdopadne este stale kazda rada dobra, sem s nimi...
dik

MonyHal

Ahoj ja som si teraz kupila len tak pre skusku od znacky Matrix sampon balzam a elixir. Moje vlasy su super a vydrzia mi nemastne aj 4 dni :)

Yong

Ja veľmi oblubujem Balea z DM (čierny obal, šampón)... Je možné ho prirovnať k Gliss Kur ... Obsahuje veľa látok , proteíny, dokonca je písané, že pôsobí proti dedičnej plešatosti .,. stoji okolo 1,60€

jennifer30

Tak si mala ziadat sampon, ak to maju na sklade, tak ti to poslu. Tyzden je este v pohode, to na Slovensku vacsinou musim cakat dlhsie, lebo to ani nemaju na sklade. A casto ani nedaju vediet, kedy to poslu.

jennifer30

aj tak neverim :D preco si ich nekontaktovala? a ak by nahodou bol nejaky problem, (co pochybujem, Anglicania si ctia zakaznika narozdiel od vacsiny SK e-shopov) tak mozes otvorit spor cez PayPal a vratia ti peniaze.
Ja som od nich objednavala sampon od Intelligent Nutrients a bol bezpecne zabaleny v krabici a krabica bola vypchata, aby sa nehybal. Tak to bali vacsina e-shopov. Nikdy mi nic poskodene neprislo a to objednavam fakt vela z celeho sveta, lebo som zavislacka :D

dana25

2x sa mi stalo ze bol zniceny balik.ja nepropagujem ziaden eshop, pisem iba svoju negativnu skusenost k Naturissimu.;)

jennifer30

a zaujimave, ze si si akoze viackrat objednavala, napriek tomu, ze ti vraj prisli vytecene sampony po celej skatuli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy pri korienkoch mastne, konceky suche - aky sampon? - Fórum - ZDRAVIE.sk