VYSVETLITE MI TO!

Príspevok v téme: VYSVETLITE MI TO!
dievka

Ahojte.
mam chplate palce na nohach! a som zena.. hm, nehovorime o malych neznych chlpkoch,ktore tam ma kazdy, ale o dlhych chlpoch! je to miesto ociam dennodenne nedostupne,(ale sem tam sa pritrafi)takze ma to nejak strasne netrapi, len mi to vysvetlite, alebo sa empaticky ku mne pripojte! nerozumiem tomu...:( Hm, i ked pravdou je, ze na viacerych miestach zarastam viac ako vacsina zien. dakujem

Lenush

vraj to nezalezi od holenia ci su chlpky hustejsie alebo nie.. rovnako ako ti vlasy nezhustnu ked ich budes pravidelne strihat. je to v genoch. ja by som skusila depilaciu voskom, aj ked to asi musi boliet.. ale vydrzi to az 4 mesiace.. alebo potom HAK, vacsina su aj na nadmerne ochlpenie

inda

no a co to ma kazda zena ja si to holim lebo to vyzera nechutne ale mozes si to aj vytrhavat o tom sa ani nerozprava proste to ohol a hotovo a pekne si urob peknu pedikuru ja to zholim pokazde ako vidim ze tam nieco vyrasta a je to vazne nechutne ked vidis dievca v plavkach a na prstoch chlpy hihi

Kachita

ja mam tiez chlpky na prstoch na nohach a ked potrebujem vyjst niekam, tak si to oholim, alebo v lete pekne opalim. a mam jednu kamaratku, ktora je velmi zenska, a napriek tomu ma dost chlpov hlavne od chrbta smerom do zadku a vyzera to naozaj pekne, zensky. netrap sa preto, je to uplne normalne, nic to neznamena a nie je to strasne.