Mam panicky strach z rakoviny

RNG

Netreba sa bat, ale treba sa branit, a to najma cistenim tela enzymami, a jedenim jediel, ktore su oznacene ako protirakovinne, ako napr kapustoviny, najma brokolica a spargla a samozrejme mnozstva karotenoidov(antioxidanty, rastlinne farbiva) a vitaminu D-3.
Kto sa nebrani aktivne sa stane clenom dnesnej statistiky, tj ma 25% sancu zomriet na rakovinu.

Inula

Myslim, ze hrcka nad klucnou kostou nemusi byt ziadna rakovina. Nechapem len jedno, preco nejdes k lekarovi a nedas si overit, co ti je. Ja mam tiez panicky strach s rakoviny. tiez som si nahmatala hrcku a bala som sa strasne prestrasne a ked mi dali vysledky. ze to nic nieje revala som od stastia. Zdravie je najvzacnejsie co mame. Neboj sa a navstiv lekara. nech je to cokolvek, cim s tym pojdes k lekarovi, tym skor sa zbavis pochybnosti.

RNG

Destresuj sa lebo inac na to doplatis, Sres vedie k stovkam roznych chorob.
Pozri cez Google.sk uvedenim rng, stres
Pripadne aj temu spanok a tetania.

Sejla30

Tak na mna v noci zas dosiel stres,busilo mi srdce neskutoce a busi mi doteraz,uz neviem ako si mam pomoct,dufam ze neskoncim v nemocnici

Sejla30

llek ja som len vystrasena lebo ta hrcka je tvrda a vsade citam ze nad klucnou kostou su nebezppecne a ja som ju tam nemala:(

A mas pravdu chytam si to kazdych 5 minut stale v kuse

nikaa

lymfaticke uzliny sa často zvačsuju aj pri beznych infekciach, zapaloch s ktorimi sa telo vie vysporiadat, len natoo potrebuje torchu času. netreba vtom vidiet hned rakovinu a kraviny. sejla spametaj sa lebo takto sa sama odpraviš na psychiatriu a uplne zbytočne.

llek

Sejla, pre boha co tu riesis 5mm hrcku. ved normalne uzlinky su do 10mm. Urcite si tam stalke chodis prstami a mas pocit ze ti to rastie pod rukami. Ty potrebujes ozaj psychiatra alebo nejaku zmysluplnu cinnost, aby si nemala cas riesit normalne veci. Ty sa tolko stresujes, ze si scie zdrava ale nakoniec sa v tvojom tele nieco spusti ako dosledok nezmyselneho stresu. Ries hlavu a nie hrcky, ktore v skutocnosti nemas

RNG

Jod moze byt vo forme alkoholicko vodneho roztoku, tj ako stara osvecena jodova tinktura, moze byt ako vodny roztok, tj Lugol, moze byt vo forme piluliek kelpu, z jododovanych olejov, moze byt ako potravinovy doplnok Iodoral, moze byt ako radiacne pilulky Jodidu Draselneho atd.
Osobne beriem jod transdermalne, tj cez kozu, kde si natieram raz tyzdenne pod pazuchou flak velkosti dlane z jodovou tinkturou so zlozenim 2% jodu a 2.5 % jodidu draselneho, co sa predava ako stara osvecena dezinfekcia.