Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam panicky strach z rakoviny

RNG

Nuz doplnky ako
selen
jod,
vitamin D-3 a C ,
DIM , cistenie tela silnymi enzymami a mikrovlakninami/absorbentmi,
a hromada antioxidantov, najma karotenoidy su dobra ochrana, tak isto rozne zeleniny, ako napr brokolica a spargla, co najmenej varene su dobra ochrana proti rakovinam.

Sejla30

Ahoj baby....

Tak ja som vcera priatelovi zas ukazovala ze to citim a on mi uz vynadal ze neciti nic a mam sa ist liecit lebo som chora v hlave.....

napochybach

ja uz radsej negooglim,lebo mne vzdy rpide zle,ked si precitam o tej strasnej pliage ..odporucam negooglit,zamestnant sa od rana do noci niecim,tak ze lahnes do postele znicena,nemat proste cas sa kontrolovat...:( to je jediny asi recept ..a psycholog s tym nepomoze,s takymto strachom ..

z_ulik

RNG;no prave rozmyslam ze si kupim mms,ale uz jedavam denne goji asi 30ks.a k tomu este collagenator.(neviem ci to poznas) mozem to vsetko kombinovat?

RNG

Strach vam nepomoze, ale branit sa protirakovinnymi doplnkami ano.A to cely zivot a nevyckavat, az sa rakovina vyvinie a potom sa ju snazit znicit, pricasto neuspesne

z_ulik

ja som si nahmatala taky jak tvrdy uzlik ktory neboli medzi podpazusim a prsom,tiez som zacala stresovat,(mam 8 roceho syna a byvam v zahranici),islo ma porazit.nejako som sa ukludnila,30 januara mam sono takze uvidim.inak v pohode,skusam na to nemysliet a ked ano dam si poharik vinka ako prevencia na ukludnenie...drzim vam palce

Stelaa

Ahojte mám ten istý problém a myslím, že som aj podobný prípad ako ty Sejla30, tiež keď som si vygooglila mala som so sebou čo robiť aby som sa nezrútila.Ja som s tým samozrejme bola u lekára lebo nemám iba jednu nad kľúčonu kosťou ale aj na iných miestach, diagnóza bola infekčná mononukleóza...bola som aj na sono a ešte kopec ďaľších vyšetrení. Chodím na kontroly, ale poviem ti že ľutujem deň kedy som to v googli vyhľadala lebo odvtedy na to neustále myslím aj ja...ale začala som sa oveľa viac zaujímať o svoje zdravie a úplne mením životný štýl a spôsob stravovania.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam panicky strach z rakoviny - Fórum - ZDRAVIE.sk