Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s komunikaciou v partii

Príspevok v téme: Problem s komunikaciou v partii
rogr

Mam 23 rokov a mam problem s komunikaciou a to v partii mladych neznamych ludi, za normalnch okolnosti nemam problem sa porozpravat s kymkolvek, s kamaratkami si mam vzdy co povedat, nemam problem nieco vybavit, nemam problem oslovit cudzich ludi, na rande tiez nemam problem, problem nastava, ked som v partii mladych ludi, ktorych nepoznam, mam problem zapojit sa do komunikacie, nedokazem sa prosto bavit s kazdym, neviem sa rozpravat o nicom, take tie debaty o povrchnych temach, nestaram sa o druhych ludi, takze ma nebavi rozoberat problemy druhych ludi, poza ich chrbat, ani ma nezaujima kto co s kym ma, ani sa nedokazem rozpravat o vseobecnych temach, take tie temy o nicom, prosto mam pocit, ze som cudna, lebo naozaj sa nedokazem bavit v kolektive hociakych ludi, nedokazem sa s nimi zabavit, vzdy sa citim mimo, som skor introvert, ani nemam az taky vseobecny prehlad, mozno som aj trochu profesionalne deformovana studiom mediciny, ale chcela by som vediet zaclenit sa do partie a normalne si pokecat

CoreN

Odpovedala si si sama, ak sa nachádzaš v partii mladých ľudí, ktorý vedú diskusiu ohľadom iných ľudí (Za ich chrbtom), tak načo by si sa s nimi mala baviť, podľa mňa je dosť povrchné ohovárať ľudí, komunikuj s takými ľuďmi s ktorými sa oplatí dať aj do debaty. A nie s nejakými zasranmi ktorý ohovárajú. Ak nevedia navodiť inú tému, tak načo. Možno len hľadáš na zlých miestach takých ľudí, skús sa započúvať a zistíš s kým sa oplatí dať do reči, a s kým zas nie.

ktk

a nebude to tym ze sa od nich odclenujes akoby sama a potom mas problem najst spolocnu temu? ak ta nebavia temy s ktorymi zacnu oni nadhod temu ty ...taku co ta zaujima nwm filmy knihy hudba ...a po dalsie si myslim ze ak sa s niekym nepoznas tazko budete rozoberat nieco osobnejsie takze by si mohla prekusnut tie podla teba povrchne temy ...resp vyberas si zly okruh ludi nechapem ked vies ze ta nebavi povrchnost preco mas potrebu sa k nim zaclenit?

Ondo

pisem , lebo mam problem v partii, je nas viac , ale tu partiu by som rozdelyl na polovicu , na ludi ktori mi vadia pro komunikovani, a nemam casto s nimi o cokm rozpúravat su mladsi , alle aj jeden starsi , pride necakane , ti co ich znesiem na sedenie nechodia prave casto , ale najviac sedim s jednym kamosom , s nim si i rozumiem , ale mam strach , co s tamtymi , ocom kecat , a ked som s tym , uz si pripadam pomaly ako gay

Mimulus

A ešte niečo - možno máš väčší prehľad a si na tom aj oveľa lepšie s IQ ako Tvoje okolie... To len tak na okraj

Mimulus

jahodka123 má pravdu! Ľudia si často dokonca myslia, že ste kamaráti ak sa k nim správa človek milo. Rozprávaj sa len s tými, čo naozaj za to stoja a hlavne s tými s ktorými si máš čo povedať. Ja sa dokonca niekedy nebavím ani s rodinou na rodinných stretnutiach
Ja Ťa osobne obdivujem a veľmi Ti fandím, pretože v dnešnej dobe je len málo ľudí, ktorí si stoja za svojím názorom aj napriek tomu, že spoločnosť s ním nesúhlasí. Ak si čudná ty tak potom aj ja :))))
,,Normálne sa začleniť do partie,, - aj ja mám profesionálnu deformáciu a je to práveže o tom, že ma nedokáže len tak hocikto zaujať. Vyberám si ľudí s ktorými sa chcem rozprávať a naozaj je to tak, že v partii, kde sa preberajú témy typu čo , kde, s kým - (témy typu ohovárania) a podobné bežné rozhovory ma nikdy nedokázali zaujať. Nemám dôvod sa do týchto rozhovorov zapájať a keďže sa nezapájam, som ticho a necítim sa v takejto spoločnosti dobre. Naozaj Ti držím palčeky a nie si divná!!!

jahodka123

Nie si čudná, len máš rozum, čo je medzi tolkými debilmi, čo chodia po svete, niekedy dosť na prd. Bav sa len s tým, kto za to stojí. Na povrchných ludí a ohováračky sa vykašli....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s komunikaciou v partii - Fórum - ZDRAVIE.sk