Mam sa odstahovat.

Príspevok v téme: Mam sa odstahovat.
samanevie

ahoj kto mi poradi ako dalej mozno si pomyslite ta je blba ale nejako to nejde.Mam vstah uz rok a moj priatel ma svoj byt a vola ma tam byvat.No mam problem s tym ze necham mamu doma samu s mojim(alkoholikom)otcom.Ale je tu este jeden hacik od malicka nedoverujem chlapom tomu mojmu ano aj ked mam obavy aby nedopadol ako moj otec mam s takych veci strach ako sa ho zbavim

Iba Katka

k otázke samotného vzťahu sa vyjadrovať nebudem, lebo si napísala veľmi málo a netuším čo ti povedať na tvoju obavu o to, ako dopadne.

Ale druhá vec. Je veľmi pravdepodobné, že tvoj otec bude alkoholikom už do smrti. Málo ktorý alkoholik sa vyliečil (teda, ono sa to ani vyliečiť úplne nedá, len si uvedomiť kde je problém a dať si od alkoholu pokoj, ale dá sa do toho ľahko spadnúť opäť), v tom mám skúsenosti. Teraz si polož otázku: Budeš doma bývať navždy?

Magy

presny navod ti tu tazko niekto da, ak nepozname podstatne detaily, len to co si napisala. ale kazdopadne si treba nechat otvorene zadne vratka, ak by sa ti to pokaslalo s priatelom, tak aby si sa mala kde vratit. nikdy nevies...