Problémy so zubami

Príspevok v téme: Problémy so zubami
miruka

Pred Vianocami sa začali moje problémy so zubami. Začali ma bolieť. Išla som teda k zubárke, a tá mi robila už 5 zubov, ale problémy sa opakujú. Stále bolesti. Aj minulý týždeň som bola 3x u zubárky. Ja už neviem kde môže byť problém. Táto zubárka je mladá a moc jej nedôverujem. Chcem sa vás opýtať veľakrát sa písalo tu na fóre, že ste si nechali skontrolovať zuby iným nezmluvným zubárom. To akože len mám nejakému druhému zubárovi zavolať? A zoberie ma vôbec? Ja mám stále pocit, že táto zubárka nerobí všetko preto, aby sa problémy odstránili. Mala by podľa mňa tie zuby poradne zrengenovať a tak posúdiť problémy.

orchidejka

a to ta bolia uplne ze vsetky zuby (cely chrup) ci len nejaky jeden/dva/tri konkretny?
akykolvek sukromnik, mozno aj nesukromnik, ta zoberie ak budes mat zaujem a budes chciet ist k inymu zubarovi ak si nespokojna s tym sucasnym. bezne sa to tak robi. lenze potom aby si bola pripravena na tie paradne sumy u sukromnika. ja osobne by som k inemu ako k sukromnikovi nesla, radsej si priplatim, pretoze zuby mas len jedny a ked ti ich nejaky zubar zanedba, nejde to vratit spat teda ak nechces mat umely chrup