Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepoškodí roztok na šošovky oči?

goog

práveže kvapky do očí si nedávam, nikdy ma nepália ani ich nemám začervenané.
Zaujíma ma práve ten roztok, pokiaľ ho strkám do očí každy deň...
takže nič? tak pokračujem veselo ďalej :-)
Inak viem, že to určite prešlo výskumami atď, ale pokial budú ľudia dávať do jedla aspartam(bojová chemická látka) tak neverím nikomu.. človek je až na poslednom mieste :-) a prachy na prvom samozrejme :-)

lochness

ja radsej nieco na istotu ked uz to do oci pcham, kupujem si z netu z jednej stranky vzdy ked maju akciu a vyjde ma to dost lacno :))

Magy

ja som na sosovky pouzival neskor podstatne lacnejsi infuzny roztok, dostat prakticky v akejkolvek lekarni alebo predajni zdravotnickych potrieb, pollitrova flaska, spravi presne tu istu sluzbu, navyse je v sterilnom baleni, cez gumovu zatku sa vzdy odoberie striekackou a ihlou len tolko, co potrebujes do mysticiek.

lochness

aky mas roztok? pokial viem nemal by ociam nijako ublizit, ved sa v nom sosovky marinuju hodiny a potom idu rovno do oka, musi to byt neskodne. inak ja tu zvysnu kvapku roztoku v sosovke riesim tak ze ked sosovku vyberiem z puzdra a oplachnem, jemne sa jej okrajom dotknem vreckovky aby sa ten zvysny roztok "odsal" a az potom ju dam do oka a nie je problem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepoškodí roztok na šošovky oči? - Fórum - ZDRAVIE.sk