Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ho dostať

Magy

mila Pika Chuu, ono chvilu este potrva, kym z tych 13tich rokov vyrasties a zacnes sa k ludom spravat dospelo a nevybijat si na nich bezdovodne svoje frustracie. necakaj ze ta chlapec bude teraz milovat za to, aka si bola hnusna. poucenie pre buducnost ;)

mnamka257

ja mam podobny problem, akurat, ze ja som ho vtedy v podstate nepoznala, mala som obdobie, ked som mala pocit, ze sa musim hrat na niekoho ineho a on mal tiez blbe otazky... odvtedy preslo asi pat rokov a po piatich rokoch, neviem preco, preco tak zrazu, som k nemu zacala nieco citit a on si o mne mysli, ze som namyslena krava, mrzi a boli ma to, ale neviem, ako sa mam k nemu dostat blizsie, je mi to teraz trapne a jednoducho neviem, co mam robit...

Pika Chuu

Marek_123 - no tak že proste ja som došla do jeho mestana prázdniny , a bola som naštvaná že tam musím byť , a on chodil vkuse za mnu a firtoval semu pred jeho kamoškamy aj tie začali postupne za mnu dolízať a už my to začalo lézt na nervy , a ešte som mala nervy na to že tam musim byť , a tak som ho začala zhadzovať a davať na dno , už ma začal nenavidieť , a posledný deň keď som tam bola si ma už ani nevšímal.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ho dostať - Fórum - ZDRAVIE.sk