Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Laserova operacia oci - ostre videnie - korekcia zraku

Príspevok v téme: Laserova operacia oci - ostre videnie - korekcia zraku
66roman69

Ahojte je tu niekto kto bol na laserovej operacii oci? ak ak ano potreboval by som vediet ako dlho trvalo 100% za ostrenie oci. som cca 2 tyzdne po operacii oci a do blizka je to hroza.a do dialky to tiez nieje 100% mal som len diop. 1,25 plus dake cylindre teraz neviem ako to mam . ale do blizska je to strasne. obcas vidim rozmazane a obcas celkom fajn. chcem sa vas spytat ako dlho ste cakali na korekciu a ostre videnie? dakujem.

simona64

Ahoj Martinkkkka2, týždeň je ešte veľmi krátka doba. Ja som bola v laserovom centre v Bratislave www.cornea.sk a trvalo to tak cca 3 týždne, kým sa mi upravil zrak.

Martinkkkka2

Ahojte, aj ja by som sa chcela spýtať, ako dlho to trvá, kým sa zrak ustáli, priateľ bol operovaný na obe oči minulý týžden, nevidel dobre do diaľky, dioptrie jedno oko1,7, druhé menej, a teraz po týždni vidí na obe oči úplne rozmazane a nemôže ani čítať, ani telku pozerať, nehovoriac o počítači, je to normálne? Diky za odpovede...

ankaBL

Ahojte,
ja som bola na laserovej operacii očí v máji 2012 (+2,5 dpt) zrak sa mi ustálil do 3 týždňov a pol roka som videla úplne perfekte. Teraz 8 mesiacov po operácii mi vybehla +1 dpt do diaľky a som z toho smutná. Musím opäť nosiť okuliare, lebo ma z toho bolí hlava a večer a za šera vidím rozmazane.Takže som zaplatila, bolelo to, tešila som sa a som tam, kde pred rokom. Možno som výnimka.

luckaaaaaaaa

Ahoj, ja som bola na laserovke, tiez som nevidela potom blizka, ale ustalilo sa to max do 3 tyzdnov... aj som sa na to pytala doktora a ten mi povedal, ze v hlave mame pocitac, ktory on preprogramoval a hlava si na to musi zvyknut:)) uz som pol roka po operacii a vidim dobre aj do blizka, aj do dialky:) takze trpezlivost, bude dobre:)

66roman69

Ahoj. 500 za jedno oko plus vysetrenie. ale da sa to kupi lacnejsie podla toho aka metoda.na zlavomate sa daju najst lacnejsie. ja som to potreboval na rychlo :)

ewka.

pokial viem, zrak sa zaostruje postupne. Nie naraz, aj mozog si musí zvyknúť na zmenu.
Ja sa spýtam, kolko si platil za jedno oko ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Laserova operacia oci - ostre videnie - korekcia zraku - Fórum - ZDRAVIE.sk