Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo je s mojim priateľom.

Príspevok v téme: Neviem čo je s mojim priateľom.
MonyHal

Ahoj,

je normálne keď môj priateľ bol celý čas normálny a zdravý a zrazu mu prišlo okolo 15 hod. zle, chytil horúčku a je mu zle. Doteraz bol úplne v poriadku a zrazu toto. Väčšinou keď mam dostať chrípku nepríde to na mňa tak rýchlo, ale mám pred tým nejaké príznaky. Bývame v Prahe a je tu dosť rozšírená prasačia chrípka.Nejaké rady prosím?

jan11

je normálne keď môj priateľ bol celý čas normálny a zdravý a zrazu /mu/ prišlo okolo 15 hod. zle, chytil horúčku a je mu zle. Doteraz bol úplne v poriadku a zrazu toto. Väčšinou keď /mam/ dostať chrípku nepríde to na mňa tak rýchlo
:DDD

emalea

Ľudské zdravie je veľmi krehké...jeden deň si O.K. a na druhý deň to už, žiaľ neplatí...
asi by bolo treba ísť na pohotovosť....

nirv

Niekedy to príde z ničoho nič. Ale sám by mal vedieť či je to ako pri chrípke či iné. Ak sa mu ťažko dýcha..no neviem. Môže to byť hocičo.

Magy

ako pise ebi77, cez internet vysetrenie nespravime, ale mozo to byt ako viroza, alebo nejaka ina vec, kazdopadne je AKUTNA a to znamena OKAMZITE ist za lekarom!
u prudkych virovych ochoreni su rozhodujuce casto minuty, nieto este hodiny!
boze ludia preco cakate vtedy, ked netreba a inokedy s uplnou hlupostou utekate aj o polnoci.

MonyHal

No ja som si pozerala všetky tie príznaky na tu prasačiu chrípku a zatiaľ sa len niektoré veci zhodujú. Čo sa týka pohotovosti nechce ísť, ale pokiaľ sa mu čo len znova zvýši teplota tak ho donútim...Mňa by len zaujímalo, či sa to už niekomu takto stalo? Či z ničoho nič. A príznaky: je unavený, ma teplotu, bolia ho svaly a ťažšie sa mu dýcha. Zatiaľ nezvracá ani nemá ten pocit.

ebi77

cez internet mu asi nikto nespraví vyšetrenia
existuje milion infekcií a milion možností chorôb
a vieš aj napísať, či ho niečo aj bolí? zvracia?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo je s mojim priateľom. - Fórum - ZDRAVIE.sk