Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dieťa alebo práca?

Príspevok v téme: Dieťa alebo práca?
biela mačka

Takto: budem mať v marci 39 rokov, radi by sme mali s partnerom dieťa, lenže viem, že ked sa nebude dariť prirodzenou cestou, treba umelé oplodnenie - to je hradené poisťovňou 3x do veku 39 rokov vrátane...lenže odchádzam z práce, dala som výpoveď ja a ke´d si nájdem novú, neviem, či budem mať možnosť z nového zamestnania chodievať na potrebné vyšetrenia....

Agnes999

nehnevaj sa biela macka ale ja by som nechcela mat takeho partnera ako si ty, si strasne pesimisticky naladena, vidis milion problemov tam, kde ziadne nie su. som zvedava, ako dlho to s tebou ten tvoj vydrzi.

Magy

ako citam, ini tu maju dost vela skusenosti s tebou a tvojimi "problemami", biela macka.
nepoznam ta, necital som tie temy ani problemy, ale k urcitej predstave mi uuplne stacila jedina tvoja veta, ci skor postoj:
"som skrátka taký tp - ale nemôžem za to, som znamenie ryba "

vyhovorka ako vino.

bez komentara.

Lulita

teraz beries dobre lieky, trefne :) skladas cely zivot a potom jednym fuknutim smrtou sa toho vsetkeho musi clovek vzdat

Lulita

jan - ok, vedela som :)

to je krasny priklad ako moze zivot utiect medzi prsty, ked clovek prilis vsetko analyzuje a boji sa

jan11

Migel mi pisal, ze asi nebude mat internet a asi ho aj nema, ale neviem, je mi to jedno.
Ano, mas pravdu, co sa tyka identity, ale detailne to nebudem opisovat.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dieťa alebo práca? - Fórum - ZDRAVIE.sk