Prvý sex - kedy?

Príspevok v téme: Prvý sex - kedy?
SIMINA

ahojte chcem sa Vás opýtať aký mate názor na prvý sex kedy vlastne. ja mám už 22 a stále som sa k tomu nedokopala .....boli možnosti ale nikdy som nevydržala s chalanom tak dlho že by som mu dôverovala alebo sa hambím že už mam toľko rokov ....kopu báb už zažíva v -nástich .....

obfa

tiez mam 22, prvy a vlastne aj posledny sex som mala v 18,chcela som to skusit ci je to fakt take ,,uzasne,, ako sa tvrdi,tak som sa vyspala s jednym kamosom ale bolo to hrozne,
odvtedy som uz nikoho nemala ani to nevyhladavam,mozno ak najdem lasku tak to bude krajsie co ja viem:/

sewie

jo, mna zvycajne nesralo ze uuuuu este som o to neprisla ale skor ze som nenasla toho praveho...ale tohto mam fakt rada. takze uvidime...v kazdom pripade som rada ze som sa nevyspala s niekym len aby som "o to prisla"...vela ludi ma na to rozne nazory a uz som si zacala mysliet ze ja jedina som "staromodna" a potom mi kamoska povie: waw, teraz mam k tebe este omnoho vacsi respekt, nenechala si sa nikam dotlacit rovesnikmi ci chlastom ci hormonmi...takze klidek...je to tvoje telo, a ty jedina mas pravo o nom rozhodovat

sususu

simian suhlasim so vsetkymi...urob to len ked to ty budes chciet a budes si ista...su to spomienky na cely zivot...ja som mala 19 a boli sme spolu 4.5 roka a dokonca zasnubeni! Spolu uz sice nie sme ale ja som hrda ze to bolo z lasky a ze som sa rozhodla sama :-) su to pekne spomienky...

SIMINA

dakujem za vaše názory, trošku ma to upokojilo...len teraz nájsť niekoho v pohode a posunúť sa dalej....
a serwie držím palce

sewie

pipik (haha)ma pravdu. je to celkom dobry indikator toho o co dotycnemu ide. ja mam uz 26 a este som s nikym nespala. samozrejme som pocula nazori kamosov ze hroza ako to mozem a davali mi navrhy,ale ja som sa proste nechcela vyspat s niekym komu ide len o sex. naposledy sa mi hrozne pacil jeden chlap a ked som mu povedala ze som panna tak zacal trepat ze je to nanho velky natlak a ze mu trva nez sa na niekoho naviaze. a teraz sa mi paci jeden chlap, verim ze je to dobry chlap aspon tak na mna posobi, vcera som mu to povedala nech nestracam cas s niekym komu to bude vadit...a on reagoval tak normalne ako by som mu povedala ze :je utorok. tak drzte palce -haha:D

pipik

pravda baby verte tomu ze chlapy su radsej ked maju ciste dievca (okrem dementov ktorym ide len o sex),dievca ktore vie odolat pichacom, ked nevie to sa potom prenesie aj do zivota a moze byt neverna (kludne pockajte aj do 25 maximalne :D)

kaciatko_7

Ja som mala prvý niečo pred dvadsiatkou a môj priateľ mal 24... aj on bol panic, bolo to po dvoch rokoch vzťahu a o nič sme neprišli, sme spolu doteraz už šiesty rok... nemusíš sa nikam ponáhľať

blecha

ja som o to prišla pred 15kou asi 2 mesiace a bolo to celé zle.

ale čo už narobím .... nemyslím na to, nikdy však nezabudnem :/