Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem ho vymazať ....

Príspevok v téme: Chcem ho vymazať ....
Flash-Girl

Ahojte , mám 19 rokov a neviem zabudnúť na jedného chalana . Dlho som si s ním písala cez internet , každý deň , pracuje v Nemecku ,no tu má rodinu . Keď sem raz prišiel stretli sme sa . Bol tu na jeden hlúpy týždeń , brala som to ako úlet , lebo som vedela ,že odíde . Ale pokašlala som to . Vyzeralo to dokonalo , bol strašný romantik , napísal mi list , celý týždeň sme boli spolu , predstavil ma rodine , priateľom ... Nespali sme spolu , i keď v posledný večer k tomu takmer došlo , no cúvla som , pretože to bol krátka čas ... Ale nikdy som predtým nikoho nechcela tak ako jeho .Povedal mi ,že ma ľúbi , že zostaneme v kontakte , takmer sme plakali keď odchádzal ,.. viem týždeň je málo ,ale aj tak .
Ale potom sa to zmenilo . Pár týždňov sa neozýval , ja som sa bála a cez jeho kamaráta som sa dozvedela , že ho zatkli , jeho kamarát však na mňa vybehol ,že sú to ich problémy ,nech sa nestarám .
Skontaktovala som sa s ním cez internet o nejaký čas. Bola som mimo z toho , vyčítala mu ,že sa na mňa tak vykašlal , on povedal , že by sa ozval ... ale cez net už balil inú , čiže to ,čo hovoril doma mne pre neho asi nič neznamenalo ...

Jeden jediný večer sme si ešte písali , povedala som mu ,že ma len využil , že ma zranil . Stále sa ospravedlňoval , vraj mu nešlo o sex , vraj to bolo o inom a že mi to vysvetlí , keď príde . Zároveň sa ma však spýtal -že čo som si myslela ? Že on sa nevráti ,že nemáme mať aký vzťah ... Povedala som mu , že nech ma nekontaktuje , že ma sklamal ...
Znova sa ospravedlnil a povedal , že teda dobre , že som prekrásne dievča , že budem mať krásny vzťah s lepším človekom ...

Prešlo už pár mesiacov , dokonca sa stretávam s iným chalanom , no on je stále v mojej hlave. Občas mi strašne chýba a v poslednom čase mám chuť mu napísať , ale viem ,že by to bolo k ničomu , lebo je preč ... Na VIanoce som mu len poslala sms ako prianie , ani na to neodpovedal ...
Prečo ho nemožem dostať z hlavy? ...ˇStále ho ľúbim , no i nenávidím za to , ako sa zachoval ....

Leela333

Nie si prvá ani posledná, ktorej sa to stalo. A to ešte buď rada, že si s ním nespala, cítila by si sa teraz ešte horšie. Ja viem, akí presvedčiví vedia niektorí chlapi byť, chápem, že teraz sa ti tomu ťažko verí, lebo jeho reči ti prišli také úprimné. Ale ak by boli, zachoval by sa k tebe inak, nemyslíš?

A nejde každému len o sex, nájdu sa aj slušní, ktorým bude na tebe naozaj záležať.

nirv

Uz si sem pisala...on ti klamal, precitaj si svoju predoslu tému, aké kaleráby ti tlačil. Spomen si. Nuž, niektorím to klamanie fakt ide...čo už. Vždy ked si na neho spomenies,tak si spomen aj na to, že je KLAMÁR.

Flash-Girl

To s tým časom máte pravdu . Ono , ja vlastne nemám vzťah , povedala som to trochu blbo . Stretávam sa s jedným chalanom , s ktorý mi je dobre , ale povedala som mu ,že na niečo vážnejšie sama nie som pripravená a on tiež nie , kvoli predošlému vzťahu .
Leela - prvé riadky ,čo si mi napísala ma zranili , no asi som to potrebovala konečne písať ... Vieš , on vedel presne povedať niečo ,aby som mu verila .. Pozeral mi do očí a šepkal ako ma ĺúbi . Hovoril , že by bol schopný sa sem vráti´t ,že si tu chce spravi´t reštauráciu , dokonca mi ukázal miesto ... I s tým milovaním vedel ako na mňa ísť ... Pýtal sa ma ,že ako si o ňom možem myslieť ,že ma využije a nechá tu , okašle ... vravel ,že ma má príliš rád ,aby mi tak ublížil .. Verila som mu , no napriek tomu som to neurobila , akoby som niečo tušila ... V ten posledný večer sa milovať chcel , vraj aby to bolo pekné predtým ako odíde ,ale že ma do ničoho netlačí ... Spýtal sa ma či to chcem a ja som váhala .. usmial sa a povedal , že nevadí .. Ale stále sa pýtam , že čo by bolo keby ma viac nabádal ... Nikdy som to s nikým nechcela ako s ním ... Napriek tomu som sa nenechala uniesť .
Musím zabudnúť , no bolí to ... vždy sa len sklamem , každému akoby šlo len o sex , no on sa zdal iný a pritom to bolo to isté ...
Mimulus - Písala som to ja , to bolo v čase keď som ho nemohla skontaktovať ...

tragedia

nemozes ho dostat z hlavy len kvoli tomu, ze ta nechcel, cize to nemas v sebe uzavrete
pomoze len cas, ale pomoze

Mimulus

S tým časom pre seba súhlasím na viac ako 100% a mala si si dať jednoducho pauzu. Čo sa týka témy tak buď to už vidím druhýkrát alebo tu niekto už raz písal niečo úplne identické.

Leela333

Nemôžeš ho dostať z hlavy, lebo v kútiku duše stále dúfaš, že ťa ešte má rád, že to preňho znamenalo toľko, čo pre teba. Musíš sa proste zmieriť s tým, že neznamenalo. Jeho reči neboli pravdivé - za všetko hovorí aj jeho správanie. Kým si to neuvedomíš, budeš ho mať stále v hlave. A tiež si si mohla dať radšej pauzu so vzťahmi a neísť hneď do ďalšieho. Čas len pre seba by ti podľa mňa prospel.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem ho vymazať .... - Fórum - ZDRAVIE.sk