Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zasklby svalov po tele

Príspevok v téme: Zasklby svalov po tele
micha77

Pekny den.. som zena 30r.. uz asi treti tyzden pocitujem zasklby svalov na celom tele... raz je to na ruke hore,raz lytko,stehno,brucho..atd...take stresujuce cukanie . Uz druhy tyzden beriem magnezium a nic neprestava... nemam to neprestajne v priebehu 24 hodin ,ale pocas dna aj noci to citim ,tak s prestavkami. Inak som dost nervozna,vybusny typ... Neviete poradit nejaky typ?? Dakujem...

frcko

Mam totozny problem, dokonca mi kamarat povedal ze to mal tiez. Napadol ma parkinson a teraz hore ta skleroza multiplex ma tiez zaujala :D Jedno lepsie ako druhe...
Ale spravna indicia bude asi ta pecen. Spolocny znak u mna a kamarata bol totiz alkohol, bol to vzdy spustac. A u mna ked to prejde a poriadne sa "utrhnem" tak sa to vrati. A pecen moze byt intoxikovana roznym bordelom, aj stresom.

joba

Ahoj ja som tieto skakajuce svali dostal den pre teplotov bol som v nemocnici kvoli tomu a diagnostikovali mi sklerozu multiplex. Mala by si ist na vysetrenie aj Ti ci to nieje nieco vazne.

m janík

podľa popisuide asi ide o chorú pečeň,tomu nsvedčuje aj nervozná a výbušná povaha-preliečiť pečeň-akupunktúra

sii

skus pit tak 2litre a viac a nieco sladne k tomu nejaku dzus alebo ovocie hrozno je velmi dobre co sa tyka problemov so svalstvom, cukor je velmi dolezity pre nase telo.
Skus raz za den nejaku cokoladovu dobrotu, proste nieco sladke.

micha77

ano ved sa snazim ,robim si dlhe prechadzky a ,ked sa vratim domov sadnem tak mi stehna idu "vybuchnut" od zasklbov,mam ich potom dost silne a jedn za druhym..postupne sa to potom spomaluje ,ukludnuje ,ustupuje....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zasklby svalov po tele - Fórum - ZDRAVIE.sk