Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Minulosť sa vracia

Príspevok v téme: Minulosť sa vracia
Fero M.

Zdravim. Dlho som tu nepísal, ale len chcem vedieť váš názor. Zopár ľudí ma dobre pozna, tak to skrátim.

Po 5 rokoch nový vzťah, všetko klape, ľúbime sa aj ked ma sem tam rozčuluje :D a chystá sa svadba.
Nemôžem sa tváriť že na ex nemyslím a že som ju totálne vymazal ale po tom ako ma nechala, mi veľmi ublížila, veľmi!! Nikdy by som sa k nej už po 4 krát nevrátil. Zjavne po tom ako sa s fešákom pre ktoré si myslím že ma nechala rozišla, tak je sama.

Presťahovala sa za prácou a rodinou do zahraničia a zjavne na nu všetko doľahlo. Na FB ma šťuchla a viete čo to spravila s mojou snúbenkou, no nevysvetlím...

Prečo ma kontaktuje???? som jej jasne povedal, nech mi nevola nepíše

Iveta Michael

A ešte dodatok:

Ferko..radia ti tu odpustiť,ale to nepôjde kým..jej nepovieš bez servítky a na ,,plné ústa,, to s ším zápasíš..ten hrozný pocit krivdy ťa kvári a ničí,lebo to dusíš v sebe - namiesto toho aby si jej to vykričal..

..niekto dokáže odpustiť v tichosti,mne to nejde bez toho aby som sa nezbavila pocitu krivdy v sebe,zdá sa mi že si veľmi citlivý človek a aj preto to nedokážeš ,,hodiť za hlavu,, mám trochu základy psychol.ešte zo strednej a pamätám si čo nás učila naša profka - je veľmi dôležité aby si spracoval tie nahromadené emócie v sebe,môže to trvať dlhšie..ale inak k tomu odpusteniu nedôjde úplne,hoci by si chcel..

priala by som ti,aby si sa celkom oslobodil a bol už iba šťastný:)!

Iveta Michael

Ja som na FB kvôli politike:)

občianske protesty doma aj v U.K. ma vždy priťahovali...)no nikdy som nevedela pochopiť a vysvetliť si pojem ,,štuchnutie,, až teraz kým to Mimulus neozrejmil:)

Ja štuchnutie ignorujem aj ma to rozčuľuje,lebo ak sa chce niekto ozvať napíše správu,bodka..toto mi naozaj príde zvrátené,banujem za starým FB...

Ferko,čo sa týka teba..nečítala som tvoje predchádzajúce témy,nespomínam si aspoň takže mám dojem že ti naozaj veľmi ublížila ( tri krát si sa k nej vrátil?) a ešte možno nie si s tým celkom vysporiadaný..

ale máš svoju snúbenicu,ktorá ťa verím,že naozaj ľúbi takže musíš byť opatrný,aby ťa ,,nepokúšala,,podľa mňa by si už na ňu vôbec nemal reagovať,ja by som ju vykopla z friendov ale ak to nedokážeš - nie je tam ešte nejaký vnútorný problém? ak nie,tak niet o čom...drž sa!

Fero M.

Elly - stuchnut mozes hocikoho. Nedzi priatelmi ju nemam avno, bol to prvy jrok k oslobodeniu, ktory necakala. Uz je zablokovana hned po to stuchnuti.

Lulita

elly - blokovat ju moze, kebyze niekoho nechcem se... na nho nie je mojou povinnostou udrziavat hoci len FB priatelstvo s niekym, Fero sa musi naucit pouzivat slovicko NIE

Lulita

Fero - ak ta to tak se...tak jej napis, kludnu, ale vystihujucu spravu, ze citis krivdu, resp. si citil, ze jej odpustas, ale chces prerusit kontakt, lebo ti to nic nedava, ani priatelstvo, ani nic, proste sa neboj svojich pocitov a uzavri to, odpisovat na jej odpoved nemusis

elly - stuchnut ta mozu aj ludia bez toho, aby boli tvojimi priatelmi

elly

ked vravis ze nechces aby ta kontaktovala a obtazovala na FB preco ju mas potom medzi priatelmi???? Stuchnut mozes len toho koho mas vo friends, ak ti to tal veľmi vadi preco ju nezablokujes? Z tvojho prispevku vidiet ze este stale si nevyrovnany po rozchode a vo vnútri ta to zoziera. Moj priatel prezil to iste len on sa byvalke pomstil. Na chvilu ho to potesilo, no v konecnom dosledku bol zo seba sklamany, ze vobec niečo také urobil....Mal by si na nu zabudnut, pretože je tu niekto kto ta miluje, kto chce s tebou prezit spolocny zivot a mozes ju urobit stastnou, minulost bola je cas posunut sa dalej, napriek tomu co ti ex urobila by si jej mal odpustit a vyrovnat sa s tym, v konecnom dosledku trpis ty a nie ona

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Minulosť sa vracia - Fórum - ZDRAVIE.sk