Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zmena obvodného lekára

Príspevok v téme: Zmena obvodného lekára
lekarnik111

Dobrý deň, potreboval by som od vás menšiu radu. Chcem zmeniť obvodného lekára, jedného som sa pýtal, a ten by ma vraj bez problémov zobral. Takže tento problém je preč. Lenže som objavil akú si podpísanú dohodu, uzatvorená bola v roku 2010. V ktorej je, že sa zaväzujem že nebudem chodiť k inému obvodnému. Dá sa to vyriešiť aj inak, aby som nemusel ísť k svojmu obvodnému, nejakou písomnou zlumvou ktorú by som poslal alebo niečo také... proste nechcem sa tam už objaviť, naozaj si moc nerozumiem z obvodným.

lucinka0921

neviem ci si uz zmenil obvodaka,ale ja sa chystam a je nutne pisomne zaslat ziadost o zruseni dohody o poskytovani zdravotnes starostlivosti,ked si podpisal dohodu...

lekarnik111

Ale ja mám u seba svoju zdravotnú kartu teraz. Ja ju u nich nikdy nemávam, nechávam si ju vždy doma, lebo aj tak väčšinou chodím niekde. Oni ju odo mňa ani nikdy nepýtajú, teda aby tam u nich bola. A tam neni na koľko rokov som to podpisoval, iba to je proste tá zmluva o uzavretí dohody, tak nejako. Tak asi im len poslať list už, alebo čo, lebo takto asi nemôžem ísť k inému, keď tam mám tú zmluvu, ešte by som mal problémy.

deepurple

to sa mi nezdá v r 2010 zmluvu aby si nemenil na viacej rokov????????? to mi nesedí zvyčajne sa podpisuje len že si spokojným so sposobom vyšetrenia a liečby a to na jeden rok.

a ak maju svoju adresu a email tak napíš im email,že si sa rozhodol pre iného obvodného nech ti pošle poštou tvoju kartu., na tvoju adresu.Ak nemaju email a maju adresu tak pošli im list a možeš dopísat, nevedel si osobne lebo si práve chorý a že už máš iného obvodného.Napísala by som niečo v tom zmysle že využívaš, si využil svoje právo na výber lekára podla zákona a § a vojdi do zdrav.poistovne na nete aké má právo pacient, aké su práva pacienta a podla toho naklep na stroji list s tvojim podpisom,nech ti pošlu kartu.odvolavaj sa na zákon ked budu vidiet ovládaš svoje práva nebudu s tebou zamatat.bude to mat vacsiu hodnotu a skor ti vyhoveju -moj názor.

Na kolko rokov si to podpisoval? ved to sa mi nezdá.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.