Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kysly jazyk... a problemy s hrubym crevom ...

Príspevok v téme: Kysly jazyk... a problemy s hrubym crevom ...
Golem

Dobry den potrebujem proadit ... Rano mam velmy biely a kysly jazyk mam aj problemy s hrubym crevom no PH mam v norme mam aj dietu uz asi 4 mesiace na zasadite potraviny takze uz ho mam nad 8 no problemy mam stale a jazyk je stale kysli mineralne latky v krvy mam takze s ph to nema nic spolocne tiez mi robili testy na candidu som negativ uzival som aj lieky hepavitan generika aa tiez aj probiotika nepomohlo doktory su bezradny pytam sa vas neviete co to moze byt ??? zeby to bolo len syndromom drazdiveho creva ??? ten kysly jazyk ?? nwm pls pomozte

Golem

Neviem ale zacalo to asi tym ze som jedol privela chleba... denne asi cely chlieb aa si tak pol roka vkuse... to bude asi tym ale neviem no

Mimulus

Nie som lekár ale biely jazyk môžeš mať preto, pretože neješ dostatočné množstvo tuhej stravy. ten biely povlak je totiž odumretá sliznica, ktorá sa na ňom ukladá a ak ješ len riedku stravu tak sa nijako neobrusuje a neodplavuje.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kysly jazyk... a problemy s hrubym crevom ... - Fórum - ZDRAVIE.sk